Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Liqeni i thate - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 135

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Liqeni i thate,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Liqeni i thate Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Korr 12:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Qera, Apartament, Liqeni i Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
26 Qer 15:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera te Liqeni Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Qer 14:46 Shtëpi  ·  Tiranë

QIRA, APARTAMENT 2+1+2+PARKIM, KOMPLEKSI KOLOMBO, LIQENI I T

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Qer 14:24 Shtëpi  ·  Tiranë

Super Prone Okazion Kamez

333 900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
14 Qer 13:58 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament te Liqeni i thate

1 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Qer 11:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, per Banim 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Maj 12:45 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, ne Pallat i Ri 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Maj 12:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Shtepi per shitje, ne Pallat i Ri 2+1

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
11 Maj 12:35 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ballkone, Liqeni Thatë, Tiranë.

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Maj 12:46 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera, Liqeni i Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Pri 17:41 Shtëpi  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI, LIQENI I THATE !

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
25 Pri 14:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 3+1 tek Liqeni Thate

655 000 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Pri 19:29 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Per Qira Tek Liqeni I Thate

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Pri 14:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Pri 17:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 1+1 Per Qira Liqeni I Thate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Pri 23:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Shesim Super Apartament ! Liqeni Thate Rr Peti (Fillimi)

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
06 Pri 22:54 Shtëpi  ·  Tiranë

Ofrohet Per Qira. Liqeni Thate Kompleksi FZ

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
28 Mar 13:48 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Shtepi me qera, per Banim ne Pallat i Ri 2+

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Shk 14:22 Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT, LIQENI I THATE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Jan 14:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LIQEN TE THATE!

310 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
30 Jan 14:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 TEK LIQENI I THATE.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
25 Jan 12:18 Shtëpi  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2+3 PER SHITJE TEK LIQENI I THATE !

330 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Jan 18:24 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 per shitje tek Komuna e Parisit.

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
15 Jan 09:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thatë

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
13 Jan 21:45 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Jan 16:58 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri Apartament 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Dhj 11:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 Liqeni i Thatë 450€

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Dhj 10:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë

203 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
10 Nën 13:39 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Coffe Queens/ Liqeni i Thate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
02 Nën 17:01 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera tek Liqeni i Thate

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
18 Tet 11:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 3+1 per qira tek Montesori/ Liqeni i Thate

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
17 Tet 22:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me Qera 2+1+3 Liqeni i Thate Tirane

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Tet 11:02 Shtëpi  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 ‼️ Neom80092

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
17 Sht 17:58 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament banimi

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Gush 15:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+Depo, Liqeni i Thate

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
31 Korr 00:44 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Liqeni i Thate

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Korr 13:19 Shtëpi  ·  Tiranë

LIQENI I THATE, JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
04 Korr 16:30 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2+PARKING TE "LIQENI I THATE"!

235 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Korr 13:30 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 te Liqeni i Thate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Qer 15:25 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament - Me Qira - Liqeni Artificial- 2+1+2

750 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Qer 11:56 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament banimi

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Qer 23:30 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 2+1 420 euro liqeni thate

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
31 Maj 23:50 Shtëpi  ·  Tiranë

Jap shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
24 Maj 21:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni i Thate

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Maj 13:23 Shtëpi  ·  Tiranë

LIQENI I THATE, SHITET APARTAMENT 1+1

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
06 Pri 16:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 te Liqeni i Thate ne shitje. CMIMI 175,000e

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Liqeni i thate | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione