Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 604
Durrës , 156
Vlorë , 106
Fier , 64
Korçë , 43
Berat , 28
Elbasan , 28
Kavajë , 27
Shkodër , 27
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Sot 15:40 Shtëpi , Pogradec

OKAZION SHITET SHTEPI 4-KATESHE NE POGRADEC

350 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Online
Sot 12:05 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 +GARDEROBE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:49 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpia 4 katëshe

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
Sot 09:27 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA DYQAN BUZE RRUGES KRYESORE "ALEKSANDER GOGA"!

170 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:06 Shtëpi , Korçë

Korce Serenity 2 Pedonale

195 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 09:06 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 22:21 Shtëpi , Elbasan

OKAZION: CERRIK: Shitet shtepi 2+1. Cmimi 35000 Euro

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
22 Sht 16:37 Shtëpi , Kavajë

Shtepi plazhi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Sht 15:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 4-Kateshe, Shkallnur, Durres

375 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 110
Online
22 Sht 01:16 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

300 LEK

Numri i dhomave: 1
20 Sht 14:49 Shtëpi , Tiranë

!!Okazion, cmim Kleringu!! Shitet apartament 2+1+2+Balkon n

241 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
20 Sht 10:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Sht 18:17 Shtëpi , Shkodër

Shtepi + toke per shitje

Numri i dhomave: 4
16 Sht 06:55 Shtëpi , Vlorë

SHTEPI 1+1 HIMARE

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Sht 13:21 Shtëpi , Shkodër

Shtepi per shitje

Numri i dhomave: 2
15 Sht 13:13 Shtëpi , Korçë

Shtepi private/Ambjente Biznesi

215 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Sht 18:01 Shtëpi , Tiranë

�� Shitet Apartament 2+1+2 i mobiluar me Hipotek në Astir

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Sht 12:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Kavajë

shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
13 Sht 02:58 Shtëpi , Vlorë

Apartament ne shitje prane shkolles internaional

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Sht 22:44 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Sht 21:11 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi 1+1 e mobiluar, rinovuar komplet.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Sht 13:08 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 (mundësi për 2+1) + Garazh në Shitje

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Sht 10:23 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek Univers City

66 275 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
06 Sht 01:08 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2,Vilat Gjermane, Tiranë.

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Sht 01:05 Shtëpi , Vlorë

Shitet apartament ne transballkanike

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Sht 14:51 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RRUGA E QELQIT KOMBINAT.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
29 Gush 11:56 Shtëpi , Vlorë

Ne gjendje perfekte

Numri i dhomave: 3
29 Gush 10:09 Shtëpi , Tiranë

Apartament ne shitje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Gush 00:32 Shtëpi , Tiranë

SHiTET APARTAMENT 2+1, tek Sheshi Willson

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
17 Gush 00:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Rruga Elbasanit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
16 Gush 11:47 Shtëpi , Vlorë

Shitet Apartament 1+1 prane Marina Bay

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
10 Gush 20:24 Shtëpi , Tiranë

‼️Komuna Parisit Vil Super Okazion ‼️

789 990 EUR

Numri i dhomave: 10
10 Gush 18:46 Shtëpi , Fier

Shitet shtepi ne Fier

1 LEK

Numri i dhomave: 4
10 Gush 11:18 Shtëpi , Tiranë

Disponojme apartamente te tipologjise 1+1 dhe 2+1 (1800 euro

1 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
08 Gush 10:40 Shtëpi , Lezhë

Shitet Apartament!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
07 Gush 01:30 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 ,URBAN GATE UNAZE E RE

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Gush 01:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Gush 18:37 Shtëpi , Tiranë

Shes apartamentin

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Gush 09:57 Shtëpi , Tiranë

Shitet

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Gush 10:45 Shtëpi , Durrës

Papafingo me tarrace

300 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
04 Gush 09:50 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 4 kate

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
30 Korr 13:59 Shtëpi , Vlorë

Shitet Objekt 4-katesh

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
28 Korr 21:26 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi 145 m²+ truall 330 m² ne Vlore

Numri i dhomave: 4
25 Korr 23:22 Shtëpi , Kavajë

Shitet shtepi tek mali i robit

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Korr 17:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 3dhoma gjumi +2tualete+1mini depo+garazhd

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Korr 11:51 Shtëpi , Fier

Shitet

Numri i dhomave: 2
19 Korr 10:04 Shtëpi , Vlorë

Shitet truall+ndertese ne Vlore!

Numri i dhomave: 9
Online
17 Korr 17:10 Shtëpi , Pogradec

Shitet Hotel ne Pogradec

800 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Korr 12:29 Shtëpi , Lezhë

Shtepi ne Lezhe

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione