Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 145
Durrës , 78
Shkodër , 70
Fier , 12
Sarandë , 3
Korçë , 2
Lushnjë , 1
Vlorë , 1
Berat , 1
Tepelenë , 1

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 12:48 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 17:31 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtëpi private.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Mar 14:03 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1 me qera/Ambasada Amerikane/400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Mar 14:00 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private 1-kateshe per biznes ose per banim

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
25 Mar 12:07 Shtëpi , Tiranë

Gasoniere me qera ne Don Bosko

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
25 Mar 11:48 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi private, Rruga e Elbasanit, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Mar 10:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira kati i një shtëpie

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
25 Mar 10:48 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtepi private

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Mar 12:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera kati i pare Shtëpi Private 1+1 ne Allias

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
23 Mar 09:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira shtepi private

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
20 Mar 20:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 1+1+ post parkimi ne Ali Dem

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
20 Mar 18:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira Apartament 1+1 tek Kodra e Diellit

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Mar 11:09 Shtëpi , Shkodër

�� Jepet me qira apartament 1+1 kati 2

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
18 Mar 11:06 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qira shtepi private 1+1 kati 1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
17 Mar 12:26 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtepi private 1+1 me pak oborre

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
17 Mar 12:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

Shtepi private per qera 1+1 Shkoder

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Mar 14:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Shtepi private 2+1 ne Don Bosko

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
11 Mar 12:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 2+1 kati i pare i nje Vile Rruga Sotir Kolea

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Mar 11:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet per qera apartament 2+1 ne Astir, Vila L 2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Mar 23:07 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA SHTËPI PRIVATE 1+1 Spitali Nene Tereza

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Mar 23:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 Totalisht e mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Mar 09:37 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Kati 1 i nje Shtepie Private

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
01 Mar 18:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private plus vend Parkimi 1+1 mbas qend

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Mar 18:40 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira 1+1 i mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Mar 18:39 Shtëpi , Tiranë

Laprake Jepet shtepi 2+1 me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
01 Mar 18:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Shtepi private 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Shk 13:27 Shtëpi , Tiranë

shtepi

Numri i dhomave: 4
27 Shk 09:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera Shtepi Private 2+1 me pak oborr

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Shk 09:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet Apartament 1+1 me Qera Kodra e Diellit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Shk 09:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

Shtepi Private 3+1 e mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Shk 06:37 Shtëpi , Lushnjë

Jepet me qira

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Shk 13:41 Shtëpi , Tiranë

JEPEN ME QIRA AMBIENTE MAGAZINIMI

Numri i dhomave: 1
12 Shk 13:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Kati 2 i nje Shtepie Private

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Shk 12:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira shtepi private

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
26 Jan 17:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

.Jepet me qera shtepi private 2+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Jan 17:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me Qera tek Kopshti Botanik

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
16 Jan 08:01 Shtëpi , Tiranë

jepet shtepi me qera 2+1

350 LEK /

Numri i dhomave: 3
04 Jan 15:13 Shtëpi , Korçë

Apartament 1+1 për Qera, Lagjia 18, Korçë.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Jan 15:13 Shtëpi , Korçë

Apartament 1+1 për Qera, Lagjia 18, Korçë.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Dhj 13:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet kati i pare me qera 2+1, Qender, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
22 Dhj 13:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Apartament me qera 2+1+2 banjo

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Nën 06:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira 1+1 ne Don Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione