Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 40804
Durrës , 13192
Vlorë , 3571
Shkodër , 2120
Elbasan , 1170
Sarandë , 1048
Fier , 898
Lezhë , 744
Kavajë , 513
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 13:51
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 golem Durres

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 09:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri

148 220 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Mar 05:57
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT/ 2+1+2 LUKSOZ, LOKACION I MIRE 175.000€

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110

Sot 05:40 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+2+1 prane Fakultetit te Mjekesise

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 04:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1,+Garazh Ali Demi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:48 Apartamente , Pogradec

Apartament 2+1

60 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 02:46 Apartamente , Vlorë

Vlore, shes Hyrje 1+1&garazhd,96 m² (MARINA BAY)

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:46 Apartamente , Vlorë

Orikum,shitet Apartament mobiluar 1+1, 55 m² (Vlore)

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:46 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje 3+1,152 m²(MINE PEZA REZIDENCE)

233 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 02:46 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,126 m²(AURA REZIDENCE)

139 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:46 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament modern 2+1,99 m² (5 maji)

109 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:46 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 2+1, 121 m²(TURDIU REZIDENCE)

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:46 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje 2+1,125 m²(LAKE VIEW REZIDENCE)

230 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:46 Apartamente , Tiranë

Tirane,shitet 3+1,Sip144 m²(ROSE GARDEN-TEG)

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 02:46 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 2+1, 94 m²(Casa Italia)

89 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:46 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje cilesore 1+1, 73 m²(ZOGU I ZI)

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:45 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 1+1, 63 m²(5 MAJI)

69 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:45 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,104 m² (AURA REZIDENCE)

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:45 Apartamente , Tiranë

Tirane,shitet Hyrje 3+1,Sip 140 M2 (Komuna e Parisit)

213 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 02:45 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament cilesor 2+1, 108 m²(5 MAJI)

118 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:43 Apartamente , Durrës

OKAZION-Shitet apartament i sapo mobiluar

57 000 EUR

Sot 01:33 Apartamente , Durrës

OKAZION APARTAMENT 2+1 ME VERANDE 79000€-107m2

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 01:12 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMBJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

175 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
Sot 01:06 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK FRESKU

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:06 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament okazion

55 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 55m2 , Pista Iliria.

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:46 Apartamente , Tiranë

Shitet 1+1

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:46 Apartamente , Lushnjë

APARTAMENT NE QENDER LUSHNJE MBRAPA BASHKISE

480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:45 Apartamente , Sarandë

��Apatrament ne qender te Sarandes

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:41 Apartamente , Tiranë

Shitet ap. 2+1, Kompleksi Magnet(KONTAKT), jo agjensi

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 00:40 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1��0693016006

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:30 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+2+1 prane Fakultetit te Mjekesise

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 22:13 Apartamente , Berat

APARTAMENT NE SHITJE - BERAT

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 21:56 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH,DURRES!

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:56 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:56 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES

60 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:56 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

57 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 AFER SPITALIT, DURRES!

69 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT !

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE STACIONIT TRENIT!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI, GOLEM!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione