Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | T6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 17:38 ,

VW T6 2.0 TDI MANUAL DISEL FRIGO 140 PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:27 ,

vw transporter

80 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 14:01 ,

Lt 46

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Shk 12:48 ,

shes

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 14:36 ,

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 21:23 ,

Volkswagen T6 Caravelle 2.0 TDI Highline 4 Motion

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 04:00 ,

golf

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 04:00 ,

golf

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:32 ,

Vw t6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Jan 17:32 ,

Vw t6

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Jan 14:29 ,

Vw t6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Jan 19:02 ,

Shitet fugon me timon anglez

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:33 ,

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 10:19 ,

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 12:24 ,

Shitet VW Touran

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 01:44 ,

Shitet VW Touran

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 09:50 ,

VOLKSWAGEN T6 FRIGO

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:37 ,

Volkswagen transporter

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 11:02 ,

Wolzvagen w

11 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 10:53 ,

Wolzvagen multivon

11 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 22:09 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:06 ,

Pa letra

1 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 15:44 ,

Shitet

11 111 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 19:12 ,

Transporter. Viti 1990 1.9 nafte super gjendje 4200€

4 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 12:16 ,

Okazion - 2 milion lek

2 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 20:28 ,

VW TUAREG V6

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 11:07 ,

Shitet

1 111 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 02:24 ,

Volkswagen Sharan 1.9

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 20:47 ,

Volkswagen Sharan 1.9

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 22:47 ,

shitet Fugon Multivan Full option viti 2003 look 2010

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 17:46 ,

Shitet ose nderrohet sharon

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 09:13 Dyqani ,

Furgon WV Caravello R Line Automatike 2.5 nafte U SHIT FLM

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 22:43 ,

Shitet vw transporter t6 viti 2017

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Jan 14:18 ,

sharan

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 14:18 ,

sharan

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 01:19 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 01:19 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 01:19 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Dhj 18:48 ,

tuareg

12 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 22:19 ,

Shitet VW Transporter 1.6 tdi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 14:32 ,

okazion

3 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 12:09 ,

VW Transporter T7 2.0 Tdi FRIGO - Klima

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 18:33 ,

Shes makinen ne gjendje perfekte

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 17:17 ,

Transporter

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 21:35 ,

Wolsvagen Crafter Okazion

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:36 ,

Furgon Volkswagen Transporter 1.9 TDI

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 23:33 ,

sharon 1.9 nafte

150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Shk 11:41 ,

VW Transporter 1.9 Nafte

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 18:20 ,

Kamionçine

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 18:03 ,

vw touran

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione