Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ne shitje - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 63540
VW Volkswagen , 30558
Ford , 15730
Audi , 15276
BMW , 11425
Opel , 8484
Fiat , 6211
Toyota , 5644
Renault , 4710
Peugeot , 3771
Citroën , 2673
Nissan , 2555
Land Rover , 2496
Smart , 1826
Seat , 1709
Volvo , 1694
Mitsubishi , 1540
Hyundai , 1526
Alfa Romeo , 1330
Škoda , 868
Lancia , 824
Porsche , 816
Jeep , 691
Mazda , 683
MINI , 636
Kia , 596
Chevrolet , 595
Jaguar , 518
Suzuki , 514
Chrysler , 498
Honda , 425
Rover , 301
Ssangyong , 218
Daewoo , 201
Dodge , 172
Saab , 170
Daihatsu , 161
Cadillac , 99
Dacia , 94
Acura , 88
Subaru , 74
Isuzu , 47
MG , 41
Hummer , 40
Lincoln , 40
Maserati , 39
Great Wall , 33
Tata , 33
Infiniti , 30
Lexus , 25
Ferrari , 20
GMC , 19
Bentley , 17
BAIC , 14
Lada , 13
Buick , 13
Aixam , 13
Piaggio , 12
KTM , 9
Zastava , 8
UAZ , 8
Corvette , 8
Artega , 7
Alpina , 6
Bugatti , 5
Pontiac , 5
Yugo , 5
Maybach , 4
Lotus , 3
Wartburg , 3
Tesla , 3
TVR , 2
Proton , 2
NSU , 2
Grecav , 2
Landwind , 2
Morgan , 2
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Trabant , 1
Triumph , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ne shitje,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ne shitje Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 730 Diezel Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 11:32
Linku:
Makina , Tiranë

Volvo v40 R-design

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Super audi Q3 Look ABT

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E250 Diezel Viti 2014 4Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:57
Linku:
Makina , Fier

SHITET MB C300 AMG LINE (OKAZION)

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 17:21 Makina , Tiranë

Shitet Maserati Quattroporte

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:21 Makina , Tiranë

Maserati Quattroporte OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:18 Makina , Durrës

Audi A6 QUATRRO Premium

17 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Makina , Tiranë

Audi A6 2013 Quatro 3.0 diezel automat full

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:18 Makina , Tiranë

AUDI A6 SHITET OSE NDRROHET ME MAKIN ME TE VOGEL

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:18 Makina , Vlorë

Volkswagen Polo 1.4 Nafte. Me Dogane

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:18 Makina , Durrës

Touran nafte 1.9

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Dyqani Makina , Durrës

SEAT ALTEA BENZINE GAS 1.4 VITI 2008 ME DOGANE SUPER EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:18 Makina , Durrës

X5 2010 benzin OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

AUTOMAT RENAULT MEGANE NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPE

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:17
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

2012 Vw Jetta 2.0L Benzine automatike

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz ML320 BlueTec

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

Bmw X5 xDrive30i Panoramik

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Facelift 3.0 TDV6 HSE

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Land rover Discovery Premium luxury 3.0 Biturbo

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A6 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2006 ME DOKUMENTA SHQIPTARE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Audi SQ7 viti 2017

42 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder Premium LE 4.0 V6 Benzin-Gaz 7Vende 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

FORD C-MAX AUTOMATIK NAFTE 1.6 VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

FIAT BRAVO NAFTE 1.6 VITI 2009 MANUALE 6+R ME DOGANE NE SUPE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE TE PAGUAR

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2, 2.0 Dci , 4x4 Full options

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:17 Makina , Fier

Okazionnnnn 1.7 naft !!!!!!!!

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

VW JETTA VITI 2007 1.9 NAFTE ME DOKUMENTA TE PAGUARA

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:17
Linku:
Makina , Durrës

BMW 750Li Mperformance Look 2021 - Full Carbon

67 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

SHITET SMART AUTOMAT 1.0 BENZINE TURBO VITI 2008 ME DOKUMENT

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:17 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

ML 350d ///AMG LINE/// Sapo ardhur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Nissan Juke 1.6 Benzin Automatik Full options

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:13 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C300 4MATIC

10 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 Makina , Durrës

BMW Seria 6 40i 2015

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:13 Makina , Fier

Shitet passat cc super gjendje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:13 Makina , Pogradec

AUDI S5 4.2 V8 FABRIKE CARBON FIBER Full Option M.Nderrimi

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13
Linku:
Makina , Tiranë

VW Passat

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Super-C Klass 220-Viti 2007 Avangarde Gjermania����

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Mercedes-C 280 Benzine Automat-Bezhe Baxha Gjermania����

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz GL 450 Benzin-Gaz, final Edition

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:13 Dyqani Makina , Durrës

LANCIA DELTA AUTOMAT NAFTE 1.6 VITI 2012 ME DOGANE NE GJENDJ

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Audi A8 Quattro 3.0 TDI Matrix 2013

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:13 Makina , Durrës

❌ OKAZION ❌Ford Fiesta TITANIUM 1.4 Benzin/Gaz 2010 Manual

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder Platinium 3.5 Benzin-Gaz

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Nissan Rogue SL ( X-trailer) 2.5 Benzin-Gaz, fulllll

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:13 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMATIKE NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:13 Dyqani Makina , Durrës

VW JETTA NAFTE 2.0 AUTOMATIKE VITI 2006 ME DOGANE NE SUPER G

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:13 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET CAPTIVA 4X4!!!AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2010 ME DOKUM

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:13 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FIAT SEDICI 4X4 NAFTE MANUALE VITI 2008 ME DOKUMENTA

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ne shitje | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione