Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 83111
VW Volkswagen , 44157
Ford , 23190
Audi , 20871
BMW , 15091
Opel , 13169
Fiat , 9710
Toyota , 8091
Renault , 7293
Peugeot , 5464
Nissan , 3863
Citroën , 3860
Land Rover , 3531
Smart , 3528
Seat , 2313
Alfa Romeo , 2168
Hyundai , 2167
Mitsubishi , 2041
Volvo , 1953
Škoda , 1241
Lancia , 1213
Porsche , 956
Jeep , 947
MINI , 944
Mazda , 936
Kia , 917
Chevrolet , 819
Suzuki , 782
Jaguar , 678
Honda , 673
Chrysler , 631
Rover , 319
Daewoo , 297
Ssangyong , 296
Acura , 240
Saab , 229
Dodge , 210
Daihatsu , 193
Dacia , 129
Cadillac , 118
Isuzu , 112
Piaggio , 99
Subaru , 98
Hummer , 74
Lincoln , 71
Tata , 68
Aixam , 65
Lexus , 59
MG , 56
GMC , 51
Infiniti , 50
Great Wall , 44
Alpina , 38
BAIC , 34
Maserati , 34
Bentley , 30
Zastava , 28
Ferrari , 25
Lada , 23
Yugo , 23
Bugatti , 21
KTM , 20
Buick , 19
UAZ , 18
TVR , 15
Artega , 15
Lifan , 14
Koenigsegg , 13
Corvette , 12
Wiesmann , 11
Pontiac , 10
Maybach , 8
Grecav , 7
Trabant , 7
Tesla , 5
NSU , 5
Wartburg , 4
Ligier , 4
Proton , 4
Landwind , 4
Morgan , 4
DeTomaso , 3
Plymouth , 3
Spyker , 2
Lotus , 2
Triumph , 2
Talbot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:47
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET W124 RETRO E420

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:41
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET ❗️OKAZION ❗️

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:01
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 2009 Automat 1.4 benzin

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:24
Linku:
Makina , Tiranë

Maserati Ghibli

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
02 Tet 09:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:40 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014 MUNDESI NDRRIMI

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:39 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:34 Makina , Tiranë

Shitet Benz Benzin-Gaz,Automatik

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:18 Makina , Tiranë

Shitet

2 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:35 Makina , Vlorë

��Mercedes E350 Benzine “Behet 100% Me Gaz” Viti 2010 Full E

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:34 Makina , Pogradec

��✅Shitet&Nderrohet Toyota Venza Automatike 2016

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 04:02 Makina , Fier

Audi a3 2.0 Tdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:16 Makina , Fier

Super

2 900 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:55 Makina , Tiranë

Shitet audi Q7 automat full panoram 2007

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:21 Makina , Berat

Bmw e36 318

2 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:17 Makina , Tiranë

Shitet!!! E350 Nafte

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:15 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:36 Makina , Tiranë

bmw x5 3.0 naft biturbo

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:31 Makina , Tiranë

AUDI A6 FULL 3.0 Diesel QUATTRO OKAZION

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:20 Makina , Korçë

Mercedes benz R 350

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:19 Makina , Korçë

Mercedes benz vaneo 1.7 nafte

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:17 Makina , Tiranë

“OKAZION”Shitet Toyota land cruiser 3.0 turbo

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:17 Makina , Tiranë

Skoda rapid

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:05 Makina , Elbasan

GL 350 VITI 2010

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:04
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion C class 2012 10.000€

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:59 Makina , Shkodër

Shitet Opel Meriva automat

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:56 Makina , Tiranë

Fiat Idea 1.4 benzine

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS AUTOMATIKE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

BMW E PERSONALIZUAR

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:48 Makina , Tiranë

Okazion X5 M-paket

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 Makina , Durrës

Ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes Benz S350 (Benzine+Gaz) Shitet/Ndrrohet

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:34 Makina , Tiranë

‼️Hyundai‼️Tucson‼️

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:33 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Shitet Audi a3 super gjendje motorrike

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:27 Makina , Tiranë

SHITET ML350 2013

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz EVO 220 CDI

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:22 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra 1.7 nafte

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 Makina , Shkodër

MERCEDES C220 / AUTOMAT / AVANTAGRDE

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 Makina , Tiranë

Shitet Ford focus 2004

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Makina , Peqin

Shitet Merdez-Benz E Class EVO 220 VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:05 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Tiguan 2012 Model i Ri Sapotarguar!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 Makina , Tiranë

BENX 200 CDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Makina , Korçë

Honda Accord automat

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

Okazion Opel Astra H benzin gaz fabrike

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Makina , Tiranë

BMW 320d automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:55 Makina , Durrës

Okazion bmw x5 benzin gaz full

7 500 EUR

Dje 23:55 Makina , Tiranë

Okazion Opel Corsa 1.2 benzin-Gaz viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 730LD 2015 ���� 108000KM

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

SLK 55 AMG Fabrike

19 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

C300

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

Shitet Volvo CX 60 Viti 2016,,Motore 2.0 Benzine!!

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:42 Makina , Elbasan

C300 benzin gaz 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

Audi A6 2.0 - Full Option Viti 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione