Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

volkswagen - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 9243
Audi , 329
BMW , 198
Ford , 162
Volvo , 138
Toyota , 94
Opel , 67
Land Rover , 60
Fiat , 56
Renault , 29
Seat , 27
Nissan , 26
Peugeot , 24
Citroën , 23
Smart , 23
Škoda , 19
Porsche , 16
Mazda , 11
Chevrolet , 11
Hyundai , 10
Mitsubishi , 10
Honda , 8
Jaguar , 7
MINI , 6
Jeep , 6
Daihatsu , 6
Lancia , 6
Chrysler , 5
Kia , 4
Ssangyong , 4
Saab , 4
Cadillac , 3
Dodge , 3
BAIC , 2
Maserati , 2
Acura , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Wartburg , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volkswagen,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj volkswagen Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 22:07
Linku:
Makina , Shkodër

Tiguan 2.0 TDI 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes C180 kompressor Automat 08 nga ZVICRA ❌����❌

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW PASAT 2.0 Diezel viti 2013 Full ekstra

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:28
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte Ofert vetem per festa

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 01:32 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:31 Makina , Durrës

E Class 220 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:31 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:31 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:31 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:31 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:31 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:31 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:28 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:22 Makina , Elbasan

VW VolksWagen Touran e Sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:04 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFTE 2009 ME PORTOBAGAZH

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina , Shkodër

OKAZION VOLKSWAGEN TOUAREG 3.0TDI 4MOTION PANORAM KAMER

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:28 Makina , Tiranë

Audi Q3 2.0TDI QUATTRO

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:28 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan Full Option Nafte

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250 Nafte Full option

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:12 Makina , Durrës

Golf 7, 2.0 Nafte, Look ABT

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

!!!OKAZION FORD FOCUS 2009 2.0 BENZIN/GAZ!!!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q8 S Line

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:11 Makina , Fier

Volkswagen Touareg 3.0 TDI 2013 Full Options!!

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

Benz c class (w204) 220 nafte Avantgarde

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

Glk ///AMG LOOK/// PANORAMA FULL OPTIONS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:11 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz C300 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ����

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf Plus 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:47 Makina , Shkodër

Mercedes Benz w124 Super Gjendje

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

SHES VOLKSWAGEN POLO

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:32
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes C180 kompressor Automat 08 nga ZVICRA ❌����❌

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5 2017 - SUPER FULL M Package

28 995 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN PHAETON-08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 diesel -14

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 diesel -12

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 Makina , Durrës

Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

BMW 2009 VITI BENZIN GAZ E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

BMW 2008 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA FULLLLLLLLLLLLL

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

MERCEDES 200 TURBO BENZIN GAZ 2007 SUPER EKONOMIKE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Makina , Durrës

❌VW CADDY 1.6 NAFTE - MODEL 2011 - KAMBIO MANUALE ❌

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:59 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005 ������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 Makina , Durrës

Makina me Qera (duke filluar nga 10 euro Dita)

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:53 Makina , Tiranë

VW Golf 7 2013 2.0 diezel automat full

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:50 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ VITI 2005

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Makina , Tiranë

Range Evoque super okazion

19 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:41 Makina , Tiranë

Range Evoque 2013 super gjendje super cmim

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:35 Makina , Durrës

Mercedes ml okazionnnnn

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 Makina , Tiranë

Makina me qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj volkswagen | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione