Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

furgon - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1010
Ford , 199
Fiat , 87
Renault , 75
Opel , 58
BMW , 47
Audi , 44
Citroën , 35
Nissan , 22
Peugeot , 21
Hyundai , 16
Toyota , 13
Land Rover , 12
Mazda , 4
Isuzu , 3
Seat , 3
Kia , 3
Acura , 3
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Volvo , 3
Saab , 3
Smart , 3
Chrysler , 2
Škoda , 2
Tata , 2
Chevrolet , 2
BAIC , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Honda , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Lancia , 1
Piaggio , 1
Lexus , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe furgon,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj furgon Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:48 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:49 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:46 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:48 Makina , Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 Makina , Tiranë

GOLF 7

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:10 Makina , Tiranë

Ford Transit

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:35 Makina , Tiranë

Citroen Berlingo 1.6 Nafte !!!

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:51 Dyqani Makina , Durrës

VW POLO VITI 2012 NAFTE 1.2 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10/10

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:49 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZINE/GAS VITI 2007 ������

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:47 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:45 Makina , Durrës

Makina me qera

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:45 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:44 Makina , Durrës

Makina me qera

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:44 Dyqani Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 E TARGUAR

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:02 Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN 1.6 Tdi automat sapo ardhur nga zvicra����

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:02 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 120D Sapo ardhur nga jashte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:02 Dyqani Makina , Tiranë

E350 4 matic AMG PANORAMA FULL OPTIONS

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:01 Dyqani Makina , Kukës

����Vw touran 2011 automat ZVICRA

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 Dyqani Makina , Kukës

����AUDI Q3 2.0TDI AUTOMAT PANORAMA FULL ZVICRA

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:00 Dyqani Makina , Kukës

Mercedes-Benz S Class 350CDI 4Matic Lungo sapo ardhur����

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 Dyqani Makina , Kukës

OKAZION Q7 2013 3.0TDI 3xS-Line PANORAMA

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:59 Dyqani Makina , Kukës

AUDI Q3 2.0TDI QUATTRO 2013 Sapo ardhur nga zvicra

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:59 Dyqani Makina , Kukës

Mercedes-Benz E220CDI 4Matic Sapo ardhur

23 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:59 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 2.0TDI 4MOTION 133km 2011

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:57 Dyqani Makina , Kukës

SEAT ALTEA XL 1.9 2007 me dogane

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:57 Dyqani Makina , Kukës

E250 CDI AVANTGARDE AUTOMAT

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 Dyqani Makina , Kukës

BMW 120D 2007 sapo ardhur

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:18 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION - CADDY Full Options

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:23 Makina , Vlorë

Benz 200cdi 2009 Automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:15 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 16:34 Makina , Tiranë

Shitet furgon Peugeot Boxer 2,5D 1997

299 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:34 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

45 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:27 Makina , Tiranë

makina me qera/ Audi me qera/ Audi A4/ Rinas car hire

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 17:27 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 17:15 Makina , Tiranë

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 13:45 Makina , Shkodër

Citroen jumpy 1.6 nafte viti 2010

4 700 EUR

20 Sht 12:38 Makina , Durrës

Furgon

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
19 Sht 14:40 Makina , Librazhd

Furgon 20 vendesh

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 16:28 Makina , Fier

Peugeot 407 SW AUTOMAT PANORAME SENSORE

2 750 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 17:23 Makina , Tiranë

OKAZION FURGON PASAGJERESH SUPER GJENDJE 4000€

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 16:08 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 20:35 Makina , Shkodër

Shitet furgon frigoriferik sprinter

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 08:26 Makina , Vlorë

Volkswagen Caddy Maxi

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

SAIAC v90 Furgon elektrik

75 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

2021 Lingzhi furgon Full Elektrik 300km me nje karikim

29 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 13:24 Makina , Berat

Shitet Furgon Nissan Serena

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj furgon | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Furgon në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • furgon në kategorinë Automjete
  • Furgon në kategorinë All Category
  • Furgon në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 190
  • Furgon në kategorinë Makina | Opel | Frontera
  • furgon në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GL-Class
  • Furgon në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • furgon në kategorinë Automjete
  • furgon mallrash në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | Vaneo
  • furgon mallrash në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione