Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volkswagen në Shitje Tiranë - Zgjidhni Cilësinë dhe Stilin ne MerrJep.al

Golf , 39250
Passat , 14055
T3 , 110
T4 , 167
T5 , 377
T6 , 111
181 , 46
Amarok , 66
Arteon , 4
Beetle , 312
Bora , 583
Buggy , 7
Caddy , 3511
CC , 904
Corrado , 1
Crafter , 226
e-Golf , 238
Eos , 68
Fox , 134
ID.3 , 8
ID.4 , 46
Iltis , 2
Jetta , 1028
Käfer , 8
LT , 113
Lupo , 552
New Beetle , 100
Phaeton , 506
Polo , 6819
Routan , 8
Santana , 7
Scirocco , 104
Sharan , 2207
T1 , 14
T2 , 35
Taro , 7
Tiguan , 1742
Touareg , 1754
Touran , 6596
up! , 35
Vento , 41
XL1 , 3

Jeni në kërkim të një makinë të cilën mund ta besoni dhe që ju ofron një përvojë të jashtëzakonshme? Volkswagen është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Volkswagen në shitje Tiranë dhe qytetet përreth.


Ju dëshironi të blini një Golf 5 automatik? Kërkoni në listat tona të Merr-Jep për ofertat më të mira.

21 Sht 18:09
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Sht 09:52
Linku:
Makina , Tiranë

shitet golf V 1.6fsi benzine + gaz

3 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:52
Linku:
Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW Tiguan ❌❌❌

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 03:36 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:36 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:33 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:22 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 tdi

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:08 Makina , Vlorë

��Passat B7 2014 2.5 gaz/benzin

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:59 Makina , Durrës

Volkswagen Passat CC 2.0tdi Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:36 Makina , Durrës

100 VETURA NE ANKAND - AUDI A6, PASSAT CC, PASAT B7, JETTA

111 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:26 Makina , Kukës

2002 MODEL PASSAT 1.9 TDi FULL OPTiON

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 00:49 Makina , Fier

OKAZIONNNN !!! TIGUAN 200 FULL PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:48 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 BENZINE/GAZ

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 Makina , Durrës

Tiguan

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:41 Makina , Tiranë

⚠️Volkswagen Golf plus 1.4 benzine⚠️

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Makina , Durrës

Passat 2013

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 Makina , Fier

VW GOLF 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:59 Makina , Durrës

W volkswagen golf 1.9 nafte automatik 2007 GT line

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:53 Makina , Fier

TIGUAN VITI 2012 BENZIN 2.0 AUTOMAT

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:52 Dyqani Makina , Durrës

GOLF PLUS NAFTE 1.9 MANUAL VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJE

4 609 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 Dyqani Makina , Durrës

VW POLO VITI 2012 NAFTE 1.2 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10/10

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:38 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF V NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 Makina , Durrës

❌VW GOLF V 1.9 NAFTE - 2008 - KAMBIO MANUALE ❌

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:32 Makina , Durrës

Golf 6 Plus 2.0 Automat 2011 Gjermanie

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

Golf 6

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:23 Makina , Tiranë

VW GOLF 7, FULL OPSION, GJENDJE TE SHKELQYER, (PTIVAT)

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:23 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE 4MOTION LED FULL OPTION -16

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:21 Makina , Durrës

VW Golf 1.9 Automat 2007

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Makine ne shitje, wv sharan 200, nafte,2013,manual

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:09 Makina , Tiranë

Okazion Golf V

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:07 Makina , Durrës

❌VW CADDY MAX 2.0 NAFTE - 2017 - KAMBIO MANUALE ❌

16 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 Makina , Berat

✅��Vw Phateon 3.0 Nafte Viti 2008 Automatike Full Extra "IND

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 Makina , Korçë

Golf V

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:05 Makina , Berat

✅��Vw Touran Automatike Nafte 2.0 Viti 2006 Full Options

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 Makina , Fier

Caddy 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

Vw CC okazion ����

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 - 1.6 TDI AUTOMAT

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:59 Makina , Shkodër

��Vw Golf 7 2.0 Nafte Automatike GTD//Origjinal Fabrike Viti

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Makina , Durrës

✅��Vw Golf 7 2.0 Benzine GTI//Origjinal Fabrike 2015 Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:58 Makina , Berat

✅����������Vw Golf 6 GT 170Hp 1.4 Benzine Kamio Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:55 Makina , Durrës

Tiguan

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:54 Makina , Lezhë

✅��Vw Golf 6 Kamio Automatike 2.5 Gaz+Benzine "100% Gaz" 201

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:54 Makina , Durrës

Pasat����Viti 2005 Motorr 2.0 Benzin Kamje Automat

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Makina , Lushnjë

OKAZION VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 Makina , Elbasan

Caddy volkswagen. Vw caddy Kadi 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:53 Makina , Durrës

Golf 5���� Viti 2005 Motorr 1.6 Benzin Me dogan te paguar

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:53 Makina , Fier

SHITET VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:49 Makina , Fier

SHITET VW JETTA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:49 Makina , Lushnjë

OKAZION VW JETTA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:48 Makina , Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 14500 €

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online

Zgjidhni Cilësinë dhe Performancën - Volkswagen në Shitje në Tiranë


Një nga opsionet më të preferuara në vendin tonë janë Volkswagen Pasat në shitje. Pasati është një sedan i shkëlqyeshëm me stil dhe komoditet. Nëse preferoni një automjet me transmetim automatik, kemi disponibël Golf 5 automat në shitje - një makinë e cila kombinon teknologjinë me performancën e jashtëzakonshme.


Nëse keni nevojë për një makinë të përshtatshme për punë ose biznes, caddy maxi ne shitje


është një opsion i shkëlqyeshëm. Ndërsa për ata që kërkojnë një motorcikletë TMax ne shitje për udhëtime të shkurtëra dhe të rehatshme, kemi edhe këtë në MerrJep.


Golf 5 është një model i përfshirë në kërkesën e madhe. Për ata që preferojnë versione më të reja, ofrojmë mundësinë të merrni një Golf 7 - një kombinim i përsosur midis stilistikës dhe teknologjisë së fundit.


Nëse keni një Volkswagen Golf 5 automatik dhe doni të blini një tjetër, kemi opsionin "golf 5 merrjep" për ju, ku thjeshte me nje kerkim mund te gjeni perfektin. Po ashtu, nëse keni një Golf 7 dhe dëshironi të shisni atë, kemi mundësinë që ta bëjmë këtë proces të lehtë për ju duke postuar thjesht nje njoftim “shitet golf 7”, “shes golf 5”,”shitet caddy”, “volkswagen touran ne shitje” dhe cdo model tjeter te Volkswagen-it qe ju dispononi.


Volkswagen është një markë e njohur për cilësinë dhe të qenit efiçentë në konsum të karburantit. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni showroom-in tonë në Tiranë dhe zbuloni gamën tonë të gjerë të automjeteve Volkswagen në shitje. Bashkohuni me familjen e pronarëve të Volkswagen dhe bëhuni pjesë e një tradite të vjetër të cilësisë dhe sigurisë në rrugë.


Ne jemi këtu për të ndihmuar ju të gjeni Volkswagen-in e ëndrrave tuaja. Vizitoni faqen-in tonë dhe eksploroni gamën tonë të modeleve në detaje. Bleni me siguri dhe besim te Volkswagen!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione