Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Touran ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Touran në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Touran,Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Dje 22:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

Volkswagen Touran 1.6 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
19 Qer 12:20
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet Volswagen Touran 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 01:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Volkswagen Touran 2.0 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Touran ne super gjendje me dogane te paguar

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

Volkswagen Touran 1.6 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Vw tauran automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN HIGHLINE 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2.0 automat 7 vendesh

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2.0 automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Vw Touran 1.6 Benzin 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

okazion makina zvicre te ndryshme

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 21:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

vw touran 2006 automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Makina me Qera 6+1 Automatike

20 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Viti 2006 benzin 1.4 me dogan sapo ardhur nga zvicra

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Vlorë

Shitet Touran viti 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

✅️VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 NAFTE, 2010-2011✅️

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 1.9 TDI MANUAL VITI 2007

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

❌VW TOURAN 1.9 NAFTE - 2010 - Kambio MANUALE - 7 VENDE ❌

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

❌VW TOURAN 1.6 NAFTE - MODEL 2012 - KAMBIO MANUALE -5 VENDE❌

8 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Shitet VW Touran

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 20:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Shitet VW Touran Diesel 2.0 T(DI)

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Volswagen Touran viti 2008 Automat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

Vw Touran 1.9 Nafte 2007 Manual

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Touran Cross 2.0 nafte (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Manuale 6+R Vende 4+1 ⭐️ 4.400 Euro

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

Shitet okazion 3300 euro per tre dit

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

TOURAN 1.9 MANUAL PA DOGAN EURO 4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

TOURAN 2.0 KAMBIO AUTOMATIK PA DOGAN

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 18:21 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Manuale 6+R Vende 4+1 ⭐️ 4.400 Euro

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Vw tauran automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 17:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

SHITET VW TOURAN SPORT 2008 AUTOMAT DIESEL

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

vw turan

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Krujë

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kavajë

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lezhë

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

vw turan 2013��2.0 nafte automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

vw turan 2013��2.0 nafte automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lezhë

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kavajë

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

���� VW, TOURAN,2.0TDI,DSG����

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Okasion shitet wolksvagen Touran 2.0 tdi 2005

4 500 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI 2007✅✅

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VOLKSWAGEN TOURAN DIESEL. AUTOMATIKE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Touran në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Touran në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Touran në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Touran


Keni VW Volkswagen Touran që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit makina shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione