Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Tiranë

Golf , 21161
Passat , 7657
T3 , 20
T4 , 51
T5 , 150
T6 , 47
181 , 12
Amarok , 23
Arteon , 9
Beetle , 181
Bora , 249
Buggy , 3
Caddy , 1832
CC , 736
Corrado , 1
Crafter , 97
e-Golf , 135
Eos , 41
Fox , 44
ID.3 , 17
ID.4 , 60
Iltis , 1
Jetta , 922
Käfer , 2
LT , 34
Lupo , 284
New Beetle , 56
Phaeton , 283
Polo , 3710
Routan , 8
Santana , 2
Scirocco , 72
Sharan , 945
T1 , 7
T2 , 6
T-Roc , 3
Taro , 1
Tiguan , 1588
Touareg , 984
Touran , 3442
up! , 28
Vento , 4
XL1 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 06:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 1.4

15 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 03:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Beetle 2.0 TDI BMT

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID3

22 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
02 Korr 13:10
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

ID4 PRO X FULL OPSION

35 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 04:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan Premium

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN TOUREG R-LINE - 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:41
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW Volkswagen Tiguan

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID3

22 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf GTD

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:05
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID7 PRO VIZZION

37 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 7 - GTD - 184 HP - SUPER FULL - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet Tiguan

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Beetle 2.0 TDI BMT

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN GOLF GTD - 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 1.6 nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet vw tiguan 2012..2.0 diezel

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

2013 VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 DIESEL

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Vw Passat cc Sport

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

Okazion 2013 Volkswagen Beetle

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

shitet vw golf 1.9tdi automatike

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 8

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet polo 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Shitet passat cc rline 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 7 2014..

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 viti 2012 motor 2.5

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitatet Pssat B6 super full

5 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Vw Tiguan

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Vw Tiguan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW Caddy

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF6 2.0 Diezel VP 2010 Luk GTD

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golft 7.5 2018 1.8tsi

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADY 1.9

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Volkswagen, Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

jepet me qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione