Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Bora Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Bora | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Qer 11:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Vw Bora 2.3

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 13:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Volkswagen Bora 1.9 TDI viti 2001

1 800 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Maj 17:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 17:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Bora 1.9 Nafe

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 17:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet Makina

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 18:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet Makina

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 21:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Seat

3 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 06:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 13:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

bora

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 10:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

SHITET

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 18:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet Voklswagen Bora !

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Mar 15:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Bora

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Shk 16:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

SHITET

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 11:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

��Vw Bora. Shitet okazion super gjendje.��

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Tet 22:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Volkswagen Bora, 1.9, TDI

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

VW BORA AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 23:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

OKAZION VW BORA

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 01:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Volkswagen Bora, 1.9, TDI

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 14:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

SHITET !! Passat bora benzin+gaz(impiant Lovato)

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 15:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Pasat

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 18:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Pasat

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

OKAZION VOLSKWAGEN BORA 2200€

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 07:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 12:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Pasta bora 1.9 nafte 6 marsha viti 2004 cmimi 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Bora benxin gaz manual 1.4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 11:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet VW Bora Super gjendje

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 10:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Okazionn ����������

1 666 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 01:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet Makina

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 23:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

VW Bora

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Bora 1 .4 benzin gaz 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

VW Bora

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

❌OKAZION❌

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 08:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Bora

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 13:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shes

2 709 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 14:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Bora

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

VW Bora

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 20:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

vw bora

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 00:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

w bora

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Dhj 00:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

w bora

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Bora

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 21:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 21:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 21:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

vw vlokswagen bora 1.9 TDI

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 19:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

VW volkswagen Bora 1.9 TDI

1 600 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 09:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet Bora

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 16:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Wolksvagen Bora

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 14:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Okazion super gjendje super ekonomik 0688314252

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 09:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Bora benzin- gaz 1.4 manual

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 11:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

⛔️VW Volkswagen Bora 1.9TDI viti 2002⛔️

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 21:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

Shitet ose ndrohet

1 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Bora | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione