shitet ose nderohet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 53815
VW Volkswagen , 27311
Ford , 15096
Audi , 12012
BMW , 9381
Opel , 8536
Fiat , 6368
Renault , 5477
Toyota , 4391
Peugeot , 3709
Citroën , 2623
Nissan , 2433
Smart , 2320
Land Rover , 2169
Seat , 1491
Alfa Romeo , 1478
Mitsubishi , 1460
Hyundai , 1275
Volvo , 994
Lancia , 849
Škoda , 778
MINI , 637
Jeep , 626
Mazda , 605
Kia , 596
Porsche , 545
Chevrolet , 514
Jaguar , 486
Chrysler , 473
Suzuki , 454
Honda , 430
Rover , 243
Daewoo , 242
Ssangyong , 226
Saab , 164
Acura , 132
Dodge , 122
Daihatsu , 94
Dacia , 81
Isuzu , 78
Cadillac , 70
Tata , 52
Lincoln , 51
Subaru , 50
Piaggio , 50
Aixam , 49
Lexus , 46
Hummer , 45
MG , 43
GMC , 36
Infiniti , 33
Great Wall , 28
Alpina , 25
Ferrari , 22
Bentley , 21
Lada , 19
Zastava , 17
Maserati , 17
KTM , 16
Artega , 15
Koenigsegg , 14
Yugo , 14
Buick , 13
Bugatti , 13
TVR , 11
Corvette , 10
BAIC , 9
Pontiac , 8
Wiesmann , 5
Maybach , 5
NSU , 4
Trabant , 4
Wartburg , 3
Proton , 3
Grecav , 3
Landwind , 3
UAZ , 3
Morgan , 3
Lifan , 3
Spyker , 2
Ligier , 2
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Plymouth , 1
Talbot , 1
Triumph , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet ose nderohet , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shitet ose nderohet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT- JAGUAR X-TYPE

350 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet - JEEP COMPASS

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:04
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:48
Linku:
,

Golf

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:40
Linku:
,

E class E220 2017 28000€ OKAZION I padiskutueshem.

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 02:45 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:45 ,

Shitet FORD FOCUS Viti 2010 Super gjendje

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:45 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:45 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:44 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:44 ,

Shitet c class c180 kompresor

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:44 ,

Mercedes benz c class 220

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:44 ,

Shitet mercedes benz glk

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:40 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:29 ,

Shitet Bmw 530IX 4X4 Benzine Automat 2007 FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:20 ,

Okazion Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:20 ,

Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2011 Kamio Manuale

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:19 ,

��SUPER OKAZION �� GOLF 6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

Rover 45 1.4 Gaz+Benzine Viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:18 ,

C220 Avangarde AMG//LooK Kamio Automatike Nafte

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:18 ,

Shitet Jaguar S-Type 2.7 Nafte Viti 2004

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:18 ,

Shitet Skoda Fabia 1.9 Nafte Viti 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:18 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:18 ,

Nissan Qashqai 2008 1.6 Nafte Manuale

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:18 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:18 ,

Vw Passat Kamio Automatike 2.0 Nafte Viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:17 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine Viti 2006 Manuale

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:17 ,

B200 Nafte Automatike Viti 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:17 ,

Jaguar S-Type Automatike 2.7 Nafte Viti 2004

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:17 ,

C220 Avangarde AMG//LooK Kamio Automatike

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:16 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options Viti

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:16 ,

Mercedes ML320 BLUETEC 4X4 Nafte Full Options

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:16 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

Vw Passat 2003 Kamio Manuale 6+1 Marshe 1.9 Nafte Full

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

Shitet&Nderrohet Tata 2.0 Nafte 4X4 Viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:16 ,

Vw Polo 1.4 Benzine Automatike

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

Shitet&Nderrohet Audi A4 2.0 Benzine Quattro 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:16 ,

C220 AMG//LooK Automatike Nafte "Motorr EVO"

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

C230 Benzine 4Matic AMG//LooK Automatike

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:16 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 ,

Tata 2.0 Nafte 4X4 Viti 2008 5 Vendeshe+Karroceri

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:16 ,

Vw Passat 1.9 Nafte Manuale 2003 Full Options

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:12 ,

C220 FULL EXTRA Avangarde Kamio Automatike

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:12 ,

Mercedes E220 EVO Nafte Automatike Viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:12 ,

Shitet&Nderrohet Vw Passat 1.6 Benzine Viti 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:12 ,

SHITET VOLVO XC90

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:11 ,

LAND CRUISER PRADO

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 ,

Opel Corsa 1.3 Gaz+Benzine Viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:11 ,

Shitet&Nderrohet Opel Corsa 2015 Automatike

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:11 ,

Porsche Cayenne 2011 3.6 Benzine Full Options

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:11 ,

Vw Tiguan 2.0T Benzine 4Motion Automatike Viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:11 ,

SHITET MERCEDEZ BENZ E CLASS ELEGANCE

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:11 ,

Volvo XC90 4.2 V8 Benzine Kamio Automatike Full Options

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet ose nderohet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim