Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

furgon mallrash - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 15
Opel , 11
Fiat , 9
Citroën , 4
Renault , 4
Audi , 3
Nissan , 3
BMW , 2
Peugeot , 2
GMC , 1
Isuzu , 1
Mazda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe furgon mallrash,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj furgon mallrash Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 01:24 Makina , Tiranë

Kerkoj

23 Maj 18:34 Makina , Krujë

Sprinter 220 CDI

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Maj 18:29 Makina , Tiranë

Izuzu d.max

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 10:52 Makina , Berat

Furgon

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:01 Makina , Tiranë

Mjet per transport mallrash. Frigoriferik

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 11:31 Makina , Berat

Furgon mallrash Ford Transit

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Jan 15:02 Makina , Korçë

Vario ne super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Dhj 19:13 Makina , Tiranë

Shitet Furgon Per Transport Mallrash

6 300 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 08:28 Makina , Tiranë

Fiat Ducato 2.3Diesel 3.5Ton 80.000KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Nën 18:29 Makina , Tiranë

Furgon Mallrash

6 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 11:49 Makina , Vlorë

Sprinter mercedes benz 211 CDI

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 16:51 Makina , Tiranë

Shitet furgon mallrash

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 16:11 Makina , Durrës

Peugeot boxer

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 23:08 Makina , Sarandë

Furgon mallrash

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Mar 13:01 Makina , Tiranë

Superr Okaziionnn !!Shitet Furgon Mallrash 3500€

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 19:17 Makina , Kurbin

Furgon Mallrash

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:42 Makina , Tiranë

Okazionn Shitet Furgon Mallrash !

3 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 11:58 Makina , Gramsh

Shitet

400 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 21:44 Makina , Elbasan

Furgon Mallrash 3.5 Ton 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 17:35 Makina , Elbasan

Furgon Mallrash 3.5Ton viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 11:03 Makina , Tiranë

JEPET ME QIRA/SHITET FURGON PER TRANSPORT MALLRASH

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 16:19 Makina , Tiranë

Okazion Volkswagen Transporter

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 21:08 Makina , Durrës

Shitet furgon mallrash benz sprinter.gjendje mir .sherbime s

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 19:59 Makina , Korçë

Sprinter 413 cdi

8 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 03:48 Makina , Skrapar

mercedez benz 410

3 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 17:47 Makina , Berat

Furgon mallrash 207

300 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Korr 15:00 Makina , Tiranë

Opel vivaro

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:07 Makina , Durrës

Ford transit

250 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 14:33 Makina , Kavajë

Furgon mallrash viti 2008

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 19:27 Makina , Berat

Shitet furgon mallrash

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 20:34 Makina , Tiranë

Okazion Fiat Punto

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:22 Makina , Durrës

Mercedes Benz Sprinter 318 CDI

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:15 Makina , Vlorë

shes - blej

31 Dhj 16:07 Makina , Korçë

Mercedes-Benz Sprinter

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 10:40 Makina , Tiranë

E 350 mercedes pa taxlux shotet ose nrohet

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 09:08 Makina , Mirditë

122

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 12:04 Makina , Tiranë

Shitet-nderrohet me Caddy ose furgon mallrash

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 17:05 Makina , Tiranë

Furgon

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 11:32 Makina , Vlorë

Shitet furgon mallrash Mercedes-Benz Sprinter

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 11:20 Makina , Durrës

SHITET FURGON NISSAN NV200 (2015) 1,5 NAFTE

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 18:29 Makina , Vlorë

Mazda

3 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 19:58 Makina , Korçë

Furgon mallrash

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 15:54 Makina , Tiranë

Furgon mallrash

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Shk 14:16 Makina , Tiranë

Shitet furgon ne gjendje shume te mire

700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 18:25 Makina , Krujë

Furgon mallrash

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 10:50 Makina , Tiranë

Shitet furgon benz 308

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 14:00 Makina , Tiranë

Shitet ford transsit viti -07

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 21:20 Makina , Vlorë

Avangarde 320 CDI

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 13:51 Makina , Durrës

Shitet

500 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Nën 13:08 Makina , Elbasan

Furgon mallrash.

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj furgon mallrash | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione