Wv | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 14
Ford , 13
Opel , 11
BMW , 10
Toyota , 5
Fiat , 4
Nissan , 4
Volvo , 3
Seat , 2
Škoda , 2
Chrysler , 1
GMC , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Renault , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wv,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Wv Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:51
Linku:
,

Shitet VW 6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:08 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:53 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:53 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:53 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:52 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:52 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:43 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:55 ,

Okazion!!!

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:35 ,

Shitet Body Kit S class 2016 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:03 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Wv Touran 1.9 Tdi Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet -Wv Caddy 1.9 Tdi Manual

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:51 ,

WV PASSAT

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:27 ,

Wv Golf 6 Motorr 2.0 Naft Manual 2010 Look GTI 2012 Full

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:26 ,

Wv Polo 1.0 Benzin 1999 Manuale Me letra te paguara

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:26 ,

�� wv golf 6 1.6 naft automat ��

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:25 ,

Wv golf plus 1.9 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:24 ,

Wv golf 1.9tdi tour

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:24 ,

✅Wv golf full automat Navi sensor ✅

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:21 ,

✅Wv golf 1.9automat 2008✅

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:21 ,

✅Wv golf look gri 2008 automat ✅

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:20 ,

Wv touran automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:51
Linku:
,

Shitet VW 6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Dyqani ,

AUTO ESEM . ML 350 DIESEL 19999€. TAPICERI BEZHE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:46 ,

Wv PASAT BENZIN GAZ 1300 EURO

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:58 ,

mercedes benz c220 esprit super gjendje!

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19 Dyqani ,

WV GOLF6 . 1.6 NAFTE 2012

6 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:11 ,

Sharan 07

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:11 ,

Vw Tiguan 2.0 TDI

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:23 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:15 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:54 ,

Wv jetta 2.0 naft bluemotion.

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:37 ,

WV TIGUAN 2.0TSI VITI 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:18 ,

WV Golf 6 ...i sapo ardhur ...full opsion

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:05 ,

Golf 6 viti 2009 motorr 1.6 naft

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:33 ,

WV Golf 6 ...i sapo ardhur ...

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:33 ,

Passat Cc BlueMotion ‼Super full ‼i sapo ardhur ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:32 ,

‼Golf 6 2010‼..2.5Benzine (Behet 100% gas)

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:30 ,

Passat Cc BlueMotion ‼Super full ‼

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:10 ,

Golf 6..2010..2.5benzine

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:08 ,

Passat Cc BlueMotion ‼Super full ‼i sapo ardhur ‼

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 23:55 ,

✅Opel Corsa�� ✅1.3 nafte ✅Viti 2007 ✅Kambio manuale 6+R ✅Ko

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 23:27 ,

Nderohet me Mercedes ose 4x4 pas 2006

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 21:18 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 21:15 ,

Ford fiesta

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 19:35 ,

Wv Polo okazion cmim i diskutushem

6 099 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 17:59 ,

❗Kujdes❗ ❌OKAZION ❌ ⭕Shitet MERCEDES BENZ ✅VITI 2005 ✅Motor

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 17:58 ,

OKAZION.��������.....Super makina..... nxitoni��

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wv | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione