Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz e class - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 6724
Audi , 175
BMW , 106
Ford , 70
Toyota , 59
Opel , 41
Land Rover , 41
Fiat , 29
Volvo , 22
Porsche , 18
Hyundai , 13
Nissan , 10
Seat , 9
Peugeot , 9
Smart , 9
Renault , 9
Škoda , 8
Honda , 6
Citroën , 5
Chevrolet , 4
Mazda , 3
MINI , 3
Kia , 3
Dacia , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Jaguar , 2
Jeep , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Buick , 1
Suzuki , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz e class,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz e class Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:19
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:45
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

E Class 200 Viti 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:49
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

2010 Mercedez-Benz C Class C220 Nafte Look AMG Panoram Full

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:04
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  RS3  ·  Tiranë

SHITET AUDI RS3 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:54
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Shitet Benz C-CLASS w204 viti 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 17:59 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:56 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

19 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:54
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Shitet E350 AMG Line 4 Matic

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:49
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

2010 Mercedez-Benz C Class C220 Nafte Look AMG Panoram Full

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz c220

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

benz 2013��2.2 luk amg full

11 290 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz E-Class

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

10 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:38
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:38
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Shitet CLS W219 AMG Line

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:22 Makina  ·  Infiniti  ·  QX56  ·  Tiranë

shitet infinity qx55

39 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 17:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet - Volvo XC60 2.4 Naftë - Automat -����

123 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë Automat-Sapo ardhur nga Zvicrra��������

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Mercedes Benz a class 1.6 benzin viti 2008 super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

✅OKAZION TIGUAN 150000 KM ✅

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:56 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

✅OKAZION AUDI A6✅

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E-CLASS W212 350 CRDI 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

OKAZION!! MERCEDES BENZ E CLASS 2.0 CDI 2013

14 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

❌ C class Full Options ❌

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford focus 2013 1.6 naft kambio manual

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

b class Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 16:32 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

‼️OKAZION��‼️ BMW X5 -2016

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Shitet mercedez benz s class 350 gaz-benzin 2007 automat

9 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mercedes - Benz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Tiranë

OKAZION BENZ CLS 250 4MATIC

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

E CLASS 250(LOOK 350) - ANGLEZ

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes A-Class 180 Cdi.i sapo ardhur nga ��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:13
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C-CLASS 6400 Euro (I diskutueshem)

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

Shitet okazion E class 550 benzin+gas

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:01 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 QUATTRO

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES-BENZ S350LUNGO PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes A180 cdi Automat class Klass

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz e class | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione