C class w204 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 4
BMW , 3
Jeep , 2
Ford , 1
Hummer , 1
Lancia , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class w204,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class w204 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 14:14
Linku:
,

C Class W204 Mercedes Benz ( e sapo ardhur)

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 17:16
Linku:
,

C Class W204 Mercedes Benz ( e sapo ardhur)

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:17 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:21 ,

Shitet ose ndrohet mercedes c class w 203 220 cdi

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:58 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 ,

Shitet C class 220 w204 look amg

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - C Class 200 Cdi DieseFull Option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 ,

Mercedes-Benz CLK 240 v6 Automat Benzine-Gaz 4200 EUR

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:49 ,

⭐️ SHITET C Class 200 Cdi Diesel Panorama Automat Avangarde

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:33 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 ,

Benz C class w204 nga USA

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:26 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:13 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:13 ,

Audi A6 3.0 (204 hp) viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:12 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:12 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:11 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:11 ,

Mercedes-Benz E350 avantgarde look AMG

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:10 ,

VW Polo 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:09 ,

Mercedes E350 Avandgard coupe ✅ 130 mije km✅

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:27 ,

Shitet C class viti 2007 sapo ardhur nga Gjermania ����

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:27 ,

Shitet C class viti 2008 Full Extra ardhur nga Gjermania

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:26 ,

Shitet C class viti 2008 Full Option ardhur nga Gjermania

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:06 ,

Mercedes Benz C220 AMG line nafte automat 2007

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:14 ,

C 220 CDI

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:47 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:24 ,

Benz C Class (W204) BLUEE EFFICIENCY AVANGARD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 16:34 ,

W204 c-class 220 mercedes-benz

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:01 ,

‼️ OKAZION ‼️ C-class w204 BENZIN-GAZ 2009

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 14:14
Linku:
,

C Class W204 Mercedes Benz ( e sapo ardhur)

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 13:13 ,

Mercedes benz c-class

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 08:18 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 23:40 ,

C-class 220 cdi 2008 automatike look amg

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 23:16 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 17:16
Linku:
,

C Class W204 Mercedes Benz ( e sapo ardhur)

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 16:57 ,

Bmw 116 benzine & LPG ⛽️

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 14:32 ,

C Class 220 Panoramik

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:44 ,

Mercedes-Benz c classe 220 w204

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:03 ,

C220 w204

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:44 ,

Shitet C-class W204

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 10:33 ,

Shitet c class w204 avangarde

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 00:53 ,

C Class W204

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 12:51 ,

Mercedez benz w204

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 02:04 ,

Benz w204 c-class

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 19:31 ,

Benz w204 c-class

8 000 EUR

07 Pri 17:10 ,

S-class lungo 2009 3.5 benzin nderrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 13:39 ,

Mercedes benz 300 turbo diesel 1984 full

9 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class w204 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione