Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Note

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Note | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:35 Dyqani ,

Nissan NOTE 1.5 dCI

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:25 Dyqani ,

Nisan Note 1.4 diezel Viti 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

Nisan gaz benxin

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:51 ,

Nissan Note

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:39 Dyqani ,

NISAN NOTE 1.2 BENZIN+GAZ,,,2014,,,41 MIJE KM,,nga ZVICRA

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:47 ,

Nisan note Shum ekonomike ne gjendje perfekte

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:24 ,

SHITET NISSAN NOTE 2006

1 755 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:32 ,

Nissan note

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:15 ,

Nissan note 1.4 benzine- Viti 2008 ardhur nga Zvicra

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 23:21 ,

Shitet Nissan Note okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 23:18 ,

NISSAN Versa Note

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 23:18 ,

NISSAN Versa Note

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 23:18 ,

NISSAN Versa Note

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 17:50 ,

Nissan Note 2009

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 11:48 ,

Nisan Note 1.5 nafte I 2010

3 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 08:30 ,

Nisan

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 15:23 ,

Nissan note Kamio 1.4 benzin

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 13:45 ,

Shitet NISSAN Versa Note

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 13:42 ,

Shitet NISSAN Versa Note

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 12:37 ,

Nissan Note 1.5 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 05:40 ,

Nisan Note 1.5 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 15:09 ,

Nissan Note

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 13:29 ,

Nissan Note 2009

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 09:25 ,

Nissan Note viti 2008 1.5 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 12:55 ,

Shitet Nissan Note 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 10:06 ,

Nissan Note 2009

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 20:42 ,

Shitet Nissan Note - 3600 Euro

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 00:55 ,

Nisan Note 1.5 nafte I 2010

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 19:19 ,

Nissan Note!

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 17:09 ,

Nissan Note

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 01:41 ,

Nissan 2010 nafte 1.5 I Porsa targuar

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 17:02 ,

Nissan Note

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 12:00 ,

Nisan Note 1.5 nafte I 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 22:17 ,

Nisan Note 1.5 nafte I 2010

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 15:13 ,

Nisan Note

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 13:23 ,

Shitet ose nderohet 1.4 Nafte

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 16:22 ,

Nissan Note

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 23:39 ,

shes makin nissan note.

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 22:50 ,

Nissan Note 2009

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 03:51 ,

Nissan Note

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 14:07 ,

Nissan Note

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 10:13 ,

Nisan Note 1.5 nafte I 2010

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 20:42 ,

Nissan Note Benzine+Gaz Automat 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 15:04 ,

Nissan Note

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 13:52 ,

Nissan Note

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 09:38 ,

Nissan Note SUPER EKONOMIK

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 22:27 ,

Nissan 2010.naft 1.5

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Mar 08:31 ,

Nisan note 1.5 nafte 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 18:48 ,

Nissan Note

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 09:08 Dyqani ,

SHITUR FLM

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Note | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione