Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan Micra ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Nissan Micra në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan Micra ne shitje apo modele tjera si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Nissan Micra ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Dje 23:04 Makina , Tiranë

Nissan Micra Manuale 1.2 Benzine Viti 2004

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:59 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN MICRA BENZINE GAZ VITI 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:40 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:51 Makina , Vlorë

Nisan 1.5 diesel��������

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:20 Makina , Fier

Shitet. Nisan Micra 1.5 nafte okazion

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:20 Makina , Fier

SHITET NISSAN MICRA 1.3

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:42 Makina , Tiranë

NISAN MIKRA ATOMAT BEZN GAZ

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 17:07 Makina , Vlorë

shitet Nisan Mikra automatik 1.4 gaz-benzin

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 14:17 Makina , Fier

Shitet nissan micra

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 22:57 Makina , Elbasan

Nisan.1.5 nafte.

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 19:31 Makina , Durrës

Shes nissan micra 2003

600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 18:36 Makina , Tiranë

Nissan Micra K12

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 18:24 Makina , Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:07 Makina , Tiranë

Nisan Micra 1.0 Benzine/Gaz 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 19:27 Makina , Durrës

Shitet 0686148315 benzin+gaz

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 17:33 Makina , Fier

Nisan Micra 1.3 Gaz

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 14:25 Makina , Fier

nisan

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 19:36 Makina , Elbasan

Nisan micra 1.2 benzine automat

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 15:43 Makina , Tiranë

Nisan Micra

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 22:57 Makina , Tiranë

Nisan Micra

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 22:53 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 11:32 Makina , Tiranë

Shitet nisan micra 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 08:44 Makina , Tiranë

okazion nissan micra

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:54 Makina , Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 21:23 Makina , Fier

Nissan micra Benzin + Gas

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 14:50 Makina , Tiranë

Shitet nissan micra

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 17:58 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 20:30 Makina , Tiranë

Nissan Micra 2012 OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Shk 20:15 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 19:21 Dyqani Makina , Tiranë

NISSAN MICRA, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 1.2 BENZINE

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 13:15 Makina , Durrës

shitet per arsye mosperdorimi

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 04:08 Makina , Berat

Nissan micra benzin gas

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 10:43 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Micra

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 17:34 Makina , Fier

Nisan

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 08:20 Makina , Krujë

Shitet nisan i sapo ardhur

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 11:48 Makina , Elbasan

okazion

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 13:14 Makina , Tiranë

Nisan

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:13 Makina , Tiranë

Nisan

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 12:40 Makina , Elbasan

Shitet okazion nissan mikra

3 700 EUR

17 Shk 09:11 Makina , Durrës

Okazion 2011

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 21:24 Makina , Fier

Okazion✅ 2007 2008 ✅ benzin gas

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:50 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Micra 1.2 Benzin

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 13:00 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Shk 17:43 Makina , Durrës

Ne shitje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 17:55 Makina , Vlorë

Okazion nissan micra 1.2 benzin

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Jan 12:05 Makina , Tiranë

Okazjon

125 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 18:05 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 10:52 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 Viti 2004

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 14:29 Makina , Tiranë

Shitet nisan micra 1.5 nafte

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 03:48 Makina , Elbasan

Shitet Nissan Micra Gaz-Benzine 3.5 milion leke

3 500 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan Micra me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blejne Nissan Micra Shitje


Eksploro njoftimet për Nissan Micra ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan Micra ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko Nissan Micra ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Nissan Micra


Keni Nissan Micra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione