Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Berat

Acura , 61
Aixam , 22
Alfa Romeo , 97
Alpina , 8
Artega , 4
Audi , 983
BAIC , 3
Bentley , 2
BMW , 656
Bugatti , 2
Cadillac , 2
Chevrolet , 38
Chrysler , 34
Citroën , 107
Dacia , 3
Daewoo , 25
Daihatsu , 4
Dodge , 12
Ferrari , 1
Fiat , 512
Ford , 1025
GMC , 1
Honda , 27
Hummer , 2
Hyundai , 71
Infiniti , 1
Isuzu , 10
Jaguar , 43
Jeep , 52
Kia , 49
KTM , 4
Lada , 1
Lancia , 68
Land Rover , 191
Lexus , 4
Lifan , 1
Lincoln , 2
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 62
Mercedes-Benz , 4385
MG , 3
MINI , 14
Mitsubishi , 233
Nissan , 240
NSU , 1
Opel , 743
Peugeot , 196
Piaggio , 3
Plymouth , 1
Porsche , 42
Proton , 1
Renault , 321
Rover , 16
Saab , 17
Seat , 92
Škoda , 33
Smart , 37
Ssangyong , 14
Subaru , 1
Suzuki , 67
Tata , 5
Toyota , 331
Triumph , 1
VW Volkswagen , 1516
Volvo , 104
Wartburg , 2
Yugo , 3
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:24 Makina , Berat

SHITET HYUNDAI SONATA

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:24 Makina , Berat

Bmw 520 gaz benzin

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:51 Makina , Berat

Volkswagen Tiguan full option sapo ardhur.

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:05 Makina , Berat

Okazion

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:29 Makina , Berat

Audi A6

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:29 Makina , Berat

Audi A3 Automat

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:29 Makina , Berat

Seat Ibiza Automat 1.4 Benzine

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:29 Makina , Berat

C klas 200 Nafte Evo Automat

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 Makina , Berat

Shitet c klas Automat 220 Evo

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:28 Makina , Berat

C klas Automat benzine gas

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:57 Makina , Berat

Mercedes Benz gle 2016

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:21 Makina , Berat

Audi 3.0 TDI Premium Plus 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 Makina , Berat

✅��Vw Phateon 3.0 Nafte Viti 2008 Automatike Full Extra "IND

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 Makina , Berat

��Mercedes E250 2.5 Nafte Manuale Viti 1988 Letra Te Paguara

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:05 Makina , Berat

��Ford Ka Manuale 1.2 Benzine 1999 Me Letra Te Paguara

799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:05 Makina , Berat

✅��Vw Touran Automatike Nafte 2.0 Viti 2006 Full Options

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:02 Makina , Berat

✅��Mercedes B160 Gaz+Benzine Automatike Me Letra Per 1 Vit

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:02 Makina , Berat

✅��Mercedes G350 Nafte 2012 Automatike 4x4 Full Options

39 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 Makina , Berat

�� Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine Manuale 2001

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Makina , Berat

✅����������Vw Golf 6 GT 170Hp 1.4 Benzine Kamio Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:48 Makina , Berat

Shitet Toyota Yaris 1.0 Benzin

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Berat

Golf 7 DSG 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:24 Makina , Berat

A class 180 CDI

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:20 Makina , Berat

Volkzwagen Passat

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 Makina , Berat

Ford Ranger 3.2Diesel Wildtrak 150 mij km super gjendje

19 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:17 Makina , Berat

Range rover evoque autobiography dynamic /nderrohet

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 Makina , Berat

Audi A8L presidenciale Okazion / nderrohet

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 Makina , Berat

Shitet Furgon Nissan Serena

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:47 Makina , Berat

Mercedes Benz 200

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:41 Makina , Berat

Volkswagen Caddy Max

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:35 Makina , Berat

Audi A6 / 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Makina , Berat

Ford Mondeo 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Makina , Berat

AUDI A8L / 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Makina , Berat

VOLKSWAGEN CC

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:50 Makina , Berat

SUPER OKAZION C KLAS 270 3650 EURO

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:43 Makina , Berat

Mercedes Benz C Class

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Makina , Berat

Audi a3 2.0

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 Makina , Berat

Shitet makine Golf V

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:47 Makina , Berat

Makine fasfudi

6 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:41 Makina , Berat

Audi A6 Benzin Gas

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:17 Makina , Berat

��Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:21 Makina , Berat

Polo me klima

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:14 Makina , Berat

RANGE ROVER 3.0 NAFTË

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:51 Makina , Berat

Shitet Ford Fiesta

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:39 Makina , Berat

➡️FORD MONDEO 2015 ⬅️

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:39 Makina , Berat

BMW 420d GRAND COUPE LUXURY

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:25 Makina , Berat

Kia C’EED 1.6 NAFTE 6 MARSHA 2014

4 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:47 Makina , Berat

MERCEDES BENZ C CLASS

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:37 Makina , Berat

ford fusion 1.6 naft

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:42 Dyqani Makina , Berat

volvo 30.08

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione