Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lada Të gjitha në Shqipëria

110 , 1
1200 , 2
2107 , 1
Niva , 22
Vesta , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lada | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Nën 21:01 Makina , Vlorë

4X4 Range Rover Lada niva

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 10:30 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION Lada Vesta Cross

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Qer 12:12 Makina , Elbasan

Shitet lada niva

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 11:55 Makina , Berat

Shitet lada 4x4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 13:10 Makina , Tiranë

lada

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 11:48 Makina , Tiranë

Lada Niva 2008 4x4 E MODIFIKUAR ose Ndrrohet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Qer 15:26 Makina , Pogradec

lada ruse

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Qer 21:15 Makina , Shkodër

Lada niva

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 21:01 Makina , Lezhë

Shitet Lada e vitit 1962

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 20:57 Makina , Korçë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 20:44 Makina , Pogradec

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Mar 06:01 Makina , Durrës

lada niva

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 00:19 Makina , Lushnjë

Shitet lada niva4x4 benzin gaz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Tet 17:42 Makina , Sarandë

Lada Niva 4x4

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 15:33 Makina , Shkodër

Lada

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 22:19 Makina , Kukës

Niva

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Sht 21:36 Makina , Kolonjë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 21:54 Makina , Kukës

Lada

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 14:16 Makina , Tiranë

Lada

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 10:42 Makina , Korçë

Lada niva

550 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Mar 16:17 Makina , Elbasan

Lada 4×4 benzin

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Jan 15:12 Makina , Korçë

Shitet

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 12:19 Makina , Lushnjë

Lada Niva benzin+gaz

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Gush 18:49 Makina , Përmet

Lada niva 1.7 Benzin-Gaz

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Gush 11:51 Makina , Përmet

Lada

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Korr 12:33 Makina , Fier

Gom rezerv nr 14 80& vetem per 15 lek tvjetra

15 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 12:36 Makina , Kurbin

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Tet 20:12 Makina , Vlorë

Lada 2107

600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 18:31 Makina , Fier

Lada niva

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Maj 22:01 Makina , Korçë

Lada Niva 4×4 -02

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 11:11 Makina , Shkodër

Lada 1200 -93

160 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Mar 15:02 Makina , Tiranë

lada niva 1.7 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lada | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione