Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bentley | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 27
Bentley , 15
BMW , 7
Fiat , 3
Ford , 2
Citroën , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bentley,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bentley Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:44 ,

BENTLEY GT CONTINENTAL/������

36 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Maj 23:04 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 01:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon 50% cmim Posht tregut KESH ��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 11:31 Dyqani ,

S 350 Blutec 4Matic AMG Look

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 06:40 ,

Golf 4 4x4 okazion

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 09:05 ,

Blej MAKINA MAX50% KESH posht tregut

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 02:33 ,

Blej Makina poshte tregut MAX 50% KESH

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 17:01 ,

Shitet Bentley Flying Spur

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Mar 16:55 ,

Shitet Bentley Continental

105 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Jan 03:34 ,

Blej Makina poshte tregut max 60% KESH

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 04:37 ,

Bmw 520 Viti 2012 2.0 Nafte Automat Per pjes kembimi 7500€

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 03:17 ,

Bmw 520 TARGA ANGLEZE sapo ardhur 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 01:14 ,

Blej Makina poshte tregut max 50% KESH

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Dhj 03:08 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut MAX 50% KESH

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Dhj 03:08 ,

Blej Makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Nën 23:24 ,

Blej Makina gjitha Llojet posht tregut Max 60%

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 01:52 ,

Sjell mjete 30k+ nga ANGLIA

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Tet 14:01 ,

Phaeton W12 6.0 Benzin

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 01:08 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 20:07 ,

��Fiat Grande Punto 1.3 MultiJet�� (SUPER GJENDJE)

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 19:31 ,

BMW 330CD SPORT

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 01:32 ,

�� Fiat Grande Punto ��

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 09:50 ,

Blej gjith llojet e makinave poshte tregut max 50% KESH

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 02:10 ,

Blej Makina Karrotreca gjith llojet 50% vlera tregut KESH

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 21:20 ,

Bentley Continental 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 11:15 ,

Phaeton Presidencial W12 6.0 Benzin/Gaz “BENTLEY EDITION”

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 10:04 ,

VOLKSWAGEN GOLF 6 GTi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 18:07 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022 flm merrjep U SHIT

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 10:56 ,

Mercedes Benz C250 Benzin Gaz AUTOMAT 2010

8 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 07:22 ,

Pajisje per Testimin e Baterive dhe Sistemit Mbushes te Maki

6 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 20:05 ,

okazion BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 23:39 ,

BLEJ MAKINA Gjitha LLOJET

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 00:22 ,

Blej gjitha llojet e Makinave 500€���� KESH

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 20:57 ,

ML 350 Flm merrjep u shit

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 00:09 ,

ML 350 Ndrim me makin plus/minus Hyrje TR +diferencen nga un

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 21:38 ,

ML 350 Ndrim me makin +/- Apartament TR +diferencen nga mua

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 03:38 ,

ML 350 NDRIM me Makin Plus/Minus Hyrje TR+diferencen nga mua

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 03:30 ,

ML 350 Ndrim me makin plus/minus Hyrje TR +Diferencen nga un

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 00:17 ,

ML 350 NDROHET me makin Apartament TR +Diferencen nga mua

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 00:17 ,

ML 350 NDROHET me Apartament ne TR + diferencen nga mua

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 00:17 ,

Mercedes Benz ML 350 M.Ndrimi me makin Apartament TR + -

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 00:09 ,

ML 350 M.Ndrimi me makin + - Dhe Apartament TR + diferencen

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 00:09 ,

ML 350 M.Ndrimi me Apartament TR + diferencen nga mua

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 22:41 ,

ML 350 ///AMG Look NDROHET me makin Apartament TR + diferenc

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 00:12 ,

BLEJ CDO GJE VETEM OKAZION

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 21:51 ,

Blej Makina

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Nën 00:19 ,

AUDI A5 • Flm merrjep u SHIT

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 15:08 ,

AUDI A5 • 2.7 Naft • Automat

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 15:08 ,

AUDI A5 • 2.7 Naft • Automat NDROHET plus minus

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bentley | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione