Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw seria 5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 1545
Audi , 28
Ford , 18
Toyota , 10
Citroën , 6
Fiat , 5
Opel , 4
Jaguar , 4
Porsche , 4
Smart , 3
Chrysler , 2
Škoda , 2
Renault , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw seria 5,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw seria 5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:16 ,

Okazion !! Mazda 6 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:40 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:40 Dyqani ,

BMW X3 M-PACKET - 2008 - NAFTE 2.0 4X4

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - AUTOMAT - 2007 - 4500 EURO

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:40 Dyqani ,

AUDI A3 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - 3800 EURO

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 Dyqani ,

BENZ GLK 220 CDI- AUTOMAT - 2015 - NAFTE

16 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 Dyqani ,

FORD KUGA - 2.0 NAFTE- ME DOGANE - 7900 EURO

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:40 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - MANUAL - 2007 - 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:40 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ - MANUAL

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:40 Dyqani ,

VW POLO - 1.4 NAFTE - 2007 - MANUAL - ME DOGANE

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:40 Dyqani ,

LANCIA MUSA, 2011, AUTOMAT . 98.000 KM , 1.4 BENZINE.

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:38 ,

✅✅ OKAZION ✅✅ BMW AUTOMAT ✅✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:29 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 ,

Cls 350 Full okazion per per pak dit

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:49 Dyqani ,

BMW Seria.3.2.0.GT.D.Automat 15 ����

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:32 ,

BMW Seria 5 Viti 2006 Motorr 3.0 Nafte Kamje Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:17 ,

Bmw 750 super Okazion 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 ,

OKAZIOOOON 5300 EURO .SHKRUANI NE WHATSAPP

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 ,

BMW [OKAZION] 320d nafte 2007 Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

SHITET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:25 ,

ALFA 147 GAZ BENZIN.

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:18 ,

Shitet BMW Seria 5 OKAZION Benzin/Gas

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:54 Dyqani ,

BMW SERIA 5 F10 M FABRIKE 525 DIESEL EXSTRA FULL OPSION

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

Bmw 528i benzin&gaz prins 2015 (Mundesi Nderrimi)

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:51 Dyqani ,

BMW seria.5.525.D.AUTOMAT 09 ����

8 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:51 Dyqani ,

BMW SERIA.3.2.0.D.AUTOMAT 12 ����

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:20 ,

BMW X5 3.5 Xdrive 3.0L Diesel 2015 M Twin Power Turbo

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:18 ,

Nderrohet Bmw seria 5 f10 3.0 2012 0693585393

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:15 ,

BMW seria 5

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:19 ,

Toyota hilux 3.0 2011 super gjendje

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:15 ,

Mitsubishi L200 me kondicioner okazion

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:09 ,

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:06 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:06 ,

FORD C-MAX ,SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:05 ,

A-CLASS, B/G ,110 000 KM,Manual

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:41 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:29 ,

GL 350 Jepet Me Qera

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 ,

VOLVO XC60 Jepet Me Qera

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:29 ,

AUDI Q5 Jepet Me Qera

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:13 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:06 ,

Shitet BMV Seria 3 viti 2007 ..motorri 2000 mish Naft

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:23 ,

BMW

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:16 ,

SHITET BMW 528i

111 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:40 ,

ML 6.3 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:40 ,

E 550 ❗️Super Full ❗️

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:54 ,

BMW Seria 5 Manual Sallon meshin Te zi Shum e paster

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:53 ,

BMW Seria 7 (Super Okazion)

13 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw seria 5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione