Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kosov - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 140
Audi , 108
Opel , 68
Ford , 65
Peugeot , 34
Renault , 29
Škoda , 28
Nissan , 24
Citroën , 22
Fiat , 20
Mitsubishi , 17
Toyota , 16
Jeep , 16
Mazda , 13
Chevrolet , 13
Hyundai , 12
Alfa Romeo , 10
Seat , 10
Land Rover , 10
Volvo , 10
Smart , 8
Porsche , 7
Cadillac , 5
Honda , 5
Suzuki , 4
Dodge , 4
Saab , 4
Ferrari , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Ssangyong , 3
Lancia , 3
Isuzu , 2
MINI , 2
Dacia , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Daewoo , 2
Daihatsu , 2
Zastava , 1
Ligier , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Pontiac , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kosov,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kosov Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran cross

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 Makina  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:46 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kukës

Opel Insigna pa Dogan 2.0 Cdti Manual 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kukës

Toyota RAV4

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:56 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kukës

RENAULT KANGOO AC ON

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 18:02 Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Kukës

Porsche Macan S 3.0 TDI 2017 Targa Zvicrane

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 17:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Tiranë

Mercedes E63 s

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 280  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz s280 Oldtimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 12:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2.0 tdi 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
25 Maj 10:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

MERCEDES W213 e220 cdi ///AMG

25 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 09:35 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Kukës

Opel Zafira 1.9 Cdti 7 Ulse pa dogann

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 20:15 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 17:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 nga gjermania

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 18:10 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 e saba ardhun prej gjermanie

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 14:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 500  ·  Kukës

S-clas 500 long version

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 14:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedes benz E220 EVO GJENDJE PERFKET I SAPO ARDHUR

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 14:02 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

Shitet AUDI A6 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2010 I sapo ardhur gj

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 10:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitete Caddy MAXI

9 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 06:54 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Kukës

Shitet Opel Antera 2.2 4x4 Viti 2015

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 15:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Mercedes benz sprinter

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Shitet mercedes E220 me targa angleze

16 Maj 14:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kukës

Mercdes benz C250 4 matic

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 22:35 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Kukës

Hunday tucson

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 11:23 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

Skoda Octavia 1.6 TDI 2014 DSG Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 11:22 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kukës

Audi A3 1.9TDI VITI 2007 Pa Dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 11:22 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

BMW 120d AUTOMATIK 2014 Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 11:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

MERCEDES BENZ E 2015 Bluetec Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 05:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kukës

Touran cross

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 23:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Golf 4. Automatike

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:00 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 3 x S line Sound Audi RS4 350 PS

7 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:13 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

Shitet Bmw x5 xdrive 3.0 benzin

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 18:05 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Kukës

Nisan micra

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 11:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kukës

Ford. Fiesta ����

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:37 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

bmw 318 diesel 2012 automat

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 17:29 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

bmw 318 diesel automat

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 02:52 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Kukës

SHITET MAKINA X5 4.8 BENXIN AUTOMATIK

5 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 02:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Shiten 2 caddymaxi

12 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:58 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 2013 3.0 TDI

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:11 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Durrës

Branik per jeep wrangler limited ����

1 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tropojë

Mercedes Benz E220d AMG-Line 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Maj 15:24 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Kukës

Toyota land cruiser hzj80

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 07:50 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Kukës

PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 07:48 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Kukës

PJES KEMBIMI DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Maj 07:48 Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Kukës

PJES KEMBIMI KIA SORENTO 2.5 CRDI 2007-2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 07:47 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Kukës

Shes pjes kembimi per jeep liberty 2.5 crd

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 07:47 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Kukës

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.8 CRD AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Maj 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 430  ·  Gramsh

shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Maj 18:13 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroen c4 benzin/gas

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 11:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kukës

Shitet Tiguan 2.0 TDI Automatic 4Motion

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 20:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Shes Volkswagen Golf 1.6 Diesel (euro 5) ne gjendje pẽrfekte

3 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kosov | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kosov në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Kosove në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kosov në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kosove në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • Kosov në kategorinë Traktorë | John Deere
  • Kosov në kategorinë Makina | BMW | Seri 4
  • Kosove në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • kosov në kategorinë Traktorë | TAFE
  • kosova në kategorinë Automjete
  • kosov1 në kategorinë Makina | Opel

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione