Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rover | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Land Rover , 4745
Rover , 534
Audi , 104
BMW , 86
Ford , 36
Toyota , 23
Opel , 16
Fiat , 13
MG , 13
Porsche , 13
Jaguar , 9
Nissan , 8
Citroën , 7
Volvo , 7
Smart , 7
Renault , 7
MINI , 5
Seat , 5
Peugeot , 5
Honda , 5
Jeep , 5
Chrysler , 4
Chevrolet , 4
Cadillac , 3
Škoda , 3
Hyundai , 3
Lincoln , 3
Ferrari , 3
Hummer , 2
Kia , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Dodge , 2
Lancia , 2
Mazda , 1
Maserati , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rover,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rover Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:38
Linku:
Dyqani ,

Land Rover Discovery HSE

49 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:11
Linku:
,

Land Rover Discovery 2 4.6 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:32
Linku:
,

MAKINE ME QERA FORD FOCUS

45 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:59
Linku:
,

Land Rover Discovery 5 2017 3.0 Naft

48 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Korr 19:27
Linku:
Dyqani ,

Range rover sport panorama

32 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 16:17 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:11
Linku:
,

Land Rover Discovery 2 4.6 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:11 Dyqani ,

Range Rover Velar- R-Dynamic-74km-2018!!

54 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:02 ,

❌ RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFT AUTOMAT V 2018❌

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:58 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2013

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:55 Dyqani ,

��Okazion Smart nafte ��

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 Dyqani ,

����Okazion Land rover Discovery 4 ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:55 Dyqani ,

Okazion Fiat 500x cross automat

15 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:42 ,

shitet 4.4 benzin/gaz

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:39 ,

TD5 ne shitje

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:36 Dyqani ,

LAND ROVER FREELANDER TD4 4Wheel Fun “AUTOMAT”

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 ,

Discovery 4 SDV6 HSE Full Luxury 2011 (Nderrohet)

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

AUDI A8 , 3.0 NAFTE (PA TAKSE LUKSI)

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:52 ,

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 HSE 2.2 4WD AUTOMAT -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:52 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:52 ,

Range Rover Evoque. 2.2 Diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:52 ,

Range rover ����

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 ,

land rover

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:51 Dyqani ,

Auto City - Range Rover Sport,3.0HSE,2018

63 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:51 Dyqani ,

Auto City - Range Rover Vogue 4.4SDV8

42 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:51 Dyqani ,

Auto City - RANGE ROVER EVOQUE PRESTIGE

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:51 ,

BMW X5 3.5d Xdrive Black Edition 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

34 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:51 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:49 Dyqani ,

Auto City - RANGE ROVER Vogue Lungo

52 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:48 Dyqani ,

Auto City - Land Rover FreeLander II,2008

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 ,

Land Rover Freelander 2.5 Benzin-Gaz Automatike

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:26 ,

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:35 Dyqani ,

RANGE ROVER EVOGUE

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:32
Linku:
,

MAKINE ME QERA FORD FOCUS

45 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 ,

Range Rover Sport HSE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:13 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:13 ,

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet (ose nderrohet)

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:04 ,

Land Rover Discovery 4 Facelift HSE 3.0 SDV6

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:04 ,

Land Rover Discovery 4 HSE 3.0 Tdv6 Bi-turbo Full Optionn

15 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Land Rover Range Rover Sport 4.4 Sdv8 Autobiography Look2021

42 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:04 ,

Land Rover Range Rover Sport 3.0 Tdv6 Luxury 2011 Fulll

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Range Rover Vogue 2001

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Dyqani ,

Land Rover Range Rover Evoque ����

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:12 ,

E220 cdi Elegance manual

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:03 ,

����Land rover frelander 2.2diesel automat����

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

Land Rover DISCOVERY 4, 3.0 SDV6 HSE Luxury Full

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59
Linku:
,

Land Rover Discovery 5 2017 3.0 Naft

48 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:57 ,

Range Rover Sport 3.0 HSE AUTOBIOGRAPHY

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 Dyqani ,

Range Rover Sport 3.0 HSE

35 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:52 ,

Range rover sport 3.6

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rover | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione