Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rover - Makina Të gjitha në Shqipëria

Land Rover , 6049
Rover , 591
Audi , 197
BMW , 125
Ford , 50
Toyota , 34
Porsche , 25
Opel , 23
Volvo , 19
Fiat , 16
Nissan , 13
Jaguar , 12
Mitsubishi , 11
Peugeot , 11
Citroën , 10
MG , 10
Renault , 9
Seat , 8
Jeep , 7
Hyundai , 6
Honda , 6
Smart , 6
Chevrolet , 6
Škoda , 5
Lancia , 5
Chrysler , 4
MINI , 4
Suzuki , 3
Cadillac , 3
Acura , 3
Ssangyong , 3
Subaru , 3
Ferrari , 3
Mazda , 2
Hummer , 2
BAIC , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rover,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rover Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:27
Linku:
Makina , Tiranë

�� SHITET �� Range Rover Sport Autobiography 3.0 Diesel Full

30 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 18:12
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

30 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 d

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Sport

29 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:25
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 23:54 Makina , Durrës

Range Rover Evoque 2.0 Panorama Okazion -12

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:50 Makina , Tiranë

Discovery 5 2018 3.0 nafte Full Option

46 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:43 Makina , Shkodër

Land Rover Discovery 1 Super Gjendje

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:42 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS 2.2 DCAT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:19 Makina , Berat

RANGE ROVER 3.0 NAFTË

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:16 Makina , Tiranë

������SHITET RANGE ROVER SPORT 2016 SUPERFULL������

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:06 Makina , Pogradec

Ose nderrohet Land Rover Discovery4 3.0SDV6 FULL

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:06 Makina , Fier

Okazion automat diesel zvicra

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:59 Makina , Tiranë

RANGE ROVER SPORT 2.7 TDI HSE LOOK 2009

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:52 Makina , Tiranë

Shitet foristrade Land Rover discovery 4

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:51 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:51 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:43 Makina , Durrës

Range

16 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:26 Makina , Tiranë

VW Golf 7 - 1.6 TDI Automat

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:26 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 - 1.6 TDI AUTOMAT

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:25
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

Range Rover Velar R Dynamic viti 2020

49 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 22:05 Makina , Tiranë

Range Rover Evogue 2013 naft 2.2 full 23500 mij euro

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:58 Makina , Tiranë

SHES LAND ROVER FREELANDER 2

7 830 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:55 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Makina , Tiranë

Shitet per pjes kembimi range rover 2.7 nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:26 Makina , Durrës

⚜️CMIMI SUPER OKAZION RANGE ROVER EVOQUE 2.2 Nafte ⚜️

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:26 Makina , Tiranë

✅SHITET RANGE ROVER EVOQUE✅

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:21 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:19 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:19 Makina , Tiranë

Range Rover evoque .����NDERROHET����

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 21:18 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:18 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:17 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:15 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:14 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -13 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:14 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:13 Makina , Durrës

Land rover

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:14 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE LUXURY PANORAMA -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:12 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:12 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 4 -11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:11 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:40 Makina , Durrës

SHITET RANGE ROVER SPORT 2014 LOOK 2021����

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:37 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 3.0 Nafte seria 3 coupe

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.LAND ROVER.SPORT.3.0.AUTOMAT

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:28 Makina , Tiranë

VW GOLF 6---2010--1.6 nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rover | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ROVER në kategorinë All Category
  • Rover në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf
  • Rover në kategorinë Makina | Rover | 75
  • rover në kategorinë Makina | Jaguar
  • Rover 75 në kategorinë Makina | Lancia | Thesis
  • rover në kategorinë Makina
  • Rover në kategorinë Makina | Rover | Model tjetër
  • Rover në kategorinë Makina | Citroën
  • rover në kategorinë Pjesë këmbimi
  • rover në kategorinë Makina | Nissan | X-Trail

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione