Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Peugeot 208 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Peugeot 208 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:59 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

����okazion. Peugeot 208 1.4 diesel automat����

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:47 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

PEZHO 208 AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:39 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Fier

Peugeot 208 viti 2016 1.2 68cv

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
04 Qer 17:10 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

peugeot

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 23:13 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Shitet Peugerot 206 benzin-gaz

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 20:50 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot 208

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 06:30 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot 208 Automat

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Pri 05:23 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

��������peugeot 208 automat ��������

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 19:08 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

��������peugeot 208

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 20:22 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

����peugeot 208 1.6 d ezel automat viti 2014 .������������

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 05:16 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Shitet Peugeot 208 e vitit 2017 me motorr 1.2 Benzine

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
07 Pri 17:44 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Lushnjë

Peugeot 208 2014

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 14:20 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Shitet Peugeot 208 super gjendje dhe full option

8 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 01:23 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot 208, viti2013, 1,4hdi, Automat

6 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Mar 00:43 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot 208

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 21:47 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peguote sport edition 208

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Shk 15:38 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Shk 11:24 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

PEUGEOT 208 VITI 2013 NGA ZVICRA BENZINE+GAS

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 12:50 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 06:05 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Durrës

Peugeot 208 viti 2012 1.4

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 19:29 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Durrës

Peugeot 208

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 12:51 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Fier

Peugeot 1.2 vti Style

1 111 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 12:49 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Fier

Peugeot 208 1.2 Vti Style

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Jan 01:38 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Shitet Peugeot 208 1.4 nafte 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Jan 06:07 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 05:10 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 03:43 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Lushnjë

SHITET PEUGEOT 208

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
20 Jan 13:04 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 16:36 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

SHITET PEUGEOT 208

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 14:21 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

❗️SHITET PEUGEOT 208 2014❗️

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 23:05 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 13:22 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Dhj 17:54 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Dhj 10:01 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Dhj 15:21 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Dhj 12:05 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 13:05 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Dhj 23:35 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 13:18 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Olazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Dhj 10:59 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 22:25 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Fier

Shitet Peugeot 208/ fund viti 2016

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 17:52 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 13:47 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

PEUGEOT 208 1.2 BENZINE AUTOMATIKE 2018

6 900 EUR

27 Tet 21:25 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot 208 1.4 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 11:20 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Nën 20:31 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Nën 12:13 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 22:27 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 22:26 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 12:39 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Vlorë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Peugeot 208 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione