Auto Almet

Zgjidh makinën tënde!

Auto Almet shpk është një ndër kompanitë e para në tregtimin e automjeteve në vendin tonë. Eksperienca e sukseshme mbi 20 vite në këtë fushë tregon rezultatet e një pune të përkushtuar dhe cilësore. Klient të kënaqur dhe besnikë që na rekomandojnë dhe mbështesin prej vitesh.

Makinat që ne tregojmë importohen nga vëndet e Europës dhe nga Kanadaja. Makina ekonomike dhe makina familjare nga Italia, Gjermania, Franca dhe Belgjika gjenden tek ne në gjëndje perfekte pune me kilometrazh të ulët dhe kilometra origjinale.

Nëse dëshironi makina me naftë, makina me benzinë, ose makina benzinë- gaz, e dini se ku duhet të drejtoheni. Tek Auto Almet, secili mund të blej makina cilësore të markave dhe modeleve nga më të larmishmet: makina me xhama të zinj, me kamio automatike/ manuale, disqe të reja, sedilje me ngrohje, etj.

Cdo automjet e shoqërojme me 6 muaj garanci kambjo+ motorr duke ofruar çmime konkurruese dhe cilësi të garantuar.

Markat më të njohura dhe të shumëkërkuara prej jush i gjeni pranë hapsirës tonë të makinave tek Auto Almet. Je në mëdyshje ndërmjet një makine Benz, Ford apo Fiat? Apo jeni më tepër i apasionuar pas Audit, BMW apo Volkswagen? Stafi ynë gjithmonë do t'ju japë sygjerime profesionale dhe këshilla të vlefshme në përzgjedhjen tuaj.

Gjithashtu, duke ju përgjigjur kërkesave tuaja, ne tregtojmë makina me motorra të madhësive edhe kabruranteve të ndryshme. Okazionet e makinave më të mira të përdorura dhe të markave më të kërkuara mund t'i gjeni tek ne. Makina sportive, makina familjare, makina SUV, makina rurale apo urbane me çmime okazion dhe të përballueshëm për këdo.

Nëse akoma po mendoheni për të blerë një makinë komode, me çmim ekonomik dhe në kushte të mira motorrike dhe gjenerike na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: 0692083045
ose në emailin tonë: [email protected]
Por mos harroni të na ndiqni dhe në instagram: autoalmet_altin_krakulli

Autostrada Tirane- Lushnje, km1

Lushnjë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-26 nga 26
29 Mar 13:44

OKAZION AUDI Q5

13 200 EUR

29 Mar 13:40

OKAZION AUDI Q5

14 500 EUR

29 Mar 13:37

OKAZION VOLKSWAGEN POLO

5 900 EUR

29 Mar 12:59

OKAZION MERCEDES-BENZ GLK 250

13 500 EUR

29 Mar 12:59

OKAZION TOYOTA RAV4

6 800 EUR

29 Mar 12:59

OKAZION AUDI A4

4 500 EUR

29 Mar 12:59

OKAZION BENZ ML320

8 500 EUR

29 Mar 12:59

OKAZION MERCEDES-BENZ ML350

19 900 EUR

29 Mar 12:59

OKAZION FORD C-MAX

3 300 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION TOYOTA COROLLA

5 000 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION VW TOURAN

4 500 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION BENZ C220 CLASS

7 900 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION RANGE ROVER EVOQUE

24 000 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

24 900 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION OPEL MERIVA

2 500 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION LANCIA DELTA

4 600 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION SKODA FABIA

1 EUR

29 Mar 12:58

OKAZJON MERCEDES_BENZ ML 350

19 500 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION CITROEN C3 PICASSO

4 500 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION OPEL ASTRA

2 900 EUR

29 Mar 12:58

OKAZION BMW SERIA 1

3 900 EUR

06 Mar 10:50

OKAZJON VOLKSWAGEN JETTA

8 500 EUR

06 Mar 10:50

OKAZION PEUGOT BIPPER

5 100 EUR

06 Mar 10:44

KIA RIO OKAZION

2 800 EUR

04 Mar 11:42

OKAZION MERCEDES-BENZ GLK 250

17 500 EUR

07 Shk 10:19

OKAZION AUDI Q5

38 400 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione