Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mitsubishi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mitsubishi , 2682
Audi , 207
BMW , 157
Volvo , 136
Ford , 131
Toyota , 106
Opel , 52
Fiat , 47
Land Rover , 32
Nissan , 29
Renault , 29
Citroën , 26
Peugeot , 25
Smart , 17
Seat , 16
Škoda , 15
Porsche , 15
Hyundai , 13
Alfa Romeo , 10
Honda , 10
Jeep , 10
Mazda , 9
Chevrolet , 9
MINI , 8
Lancia , 8
Jaguar , 6
Cadillac , 5
Dodge , 5
Chrysler , 4
Ssangyong , 4
Saab , 4
Kia , 3
Suzuki , 2
Hummer , 2
Lincoln , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
BAIC , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mitsubishi,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mitsubishi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:43
Linku:
,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:43
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 14:21
Linku:
,

Mitsubishi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:43
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:15
Linku:
Dyqani ,

Mitsubishi Outlander 2.0 benzin 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 03:46 ,

Mercedes benz E220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:46 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:46 ,

Mercedes-Benz C220 dizel 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:46 ,

�� Bmw 750i ��

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:27 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:27 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:37 ,

Golf Benzin-Gaz 1.6

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:43
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:43
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:43
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:43
Linku:
,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 ,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:43 ,

Shitet / Nderrohet ALFA ROMEO 159 1.9 JTS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

Land Rover Freelander 2 SD4 HSE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 ,

A-CLASS 180 SPECIAL EDITION

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:19 ,

Shitet Kupole Mitsubishi L200

380 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:19 ,

Tirana Smart Center..... erdhi furnizimi ��

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:19 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:16 ,

Audi A6 S-Line 4x4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:16 ,

Lancia Ypsilon 1.3 nafte Automat

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:16 ,

VW Golf 6 Highline

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

BMW 520 D 2011

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:16 ,

Suzuki Grand Vitara 4x4

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

NISSAN QASHQAI AUTOMAT 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

Citroen C3 Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

RENO CLIO BENZIN-GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 ,

Audi A5 S-Line

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

TOURAN 6+1 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:52 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 XHAMAT E ZINJ PARA PER 5 VJET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 ,

Mitsubishi L200

10 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:52 ,

Mitsubishi Pajero

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:31 ,

Bmw 740 Li lungo

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

Bmw 528xi me benzin me dogan super gjendje

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:28 ,

Audi A8 4.2 Fsi me benzin me letra per 1 vit ..!

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:28 ,

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

Bmw 3.0 benzine biturbo pa taks lluksi

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:22 ,

Caddy 1.9.2007.me targa .Ndrrohet me caddy maxi +diferenc

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

OKAZION Shitet/Nderrohet R Class 2011 350 4Matic

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 ,

mitsubishi 1.5 nafte kamio automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Turbointerculer

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:09 ,

KIA 1.3 NAFTE VITI 2007 SUPER EKONOMIKE 2500 EURO SHITET

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:09 ,

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 ,

SHITET NISSAN QASHQAI +2 AUTOMAT VITI 2008 ME 7 VENDE

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:00 ,

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:00 ,

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:00 ,

Makina me qera me cmime te ndryshme duke filluar nga 10€

10 EUR /

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mitsubishi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione