Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4x4 benzin gaz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 95
BMW , 60
Ford , 58
Jaguar , 52
Toyota , 49
Volvo , 39
Tata , 30
Nissan , 29
Mitsubishi , 29
Jeep , 28
Suzuki , 24
Subaru , 23
Land Rover , 18
Honda , 17
Opel , 11
Fiat , 11
Porsche , 10
Kia , 9
Renault , 9
Daihatsu , 9
Chevrolet , 9
Hyundai , 7
Mazda , 4
Seat , 4
Hummer , 4
Citroën , 4
Dodge , 4
Chrysler , 3
Lada , 3
Cadillac , 3
Ssangyong , 3
MINI , 2
Lincoln , 2
Smart , 2
BAIC , 1
Maserati , 1
Škoda , 1
Proton , 1
Acura , 1
Rover , 1
Peugeot , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4 benzin gaz,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 benzin gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Sht 11:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:33
Linku:
Dyqani Makina , Fier

TOYOTA FJ CRUISER VVTi 4X4 SUV 245 PS.

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 05:41 Makina , Tiranë

SUBARU OUTBACK 4X4 AUTOMAT 2.5 BENZIN 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:36 Makina , Tiranë

BMW X5 BENZIN 3.0 VITI 2007 PANORAM MUNDESI NDRRIMI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:34 Makina , Fier

DOG RAM 5.7 HEMI VITI 2008 BENZIN AUTOMAT

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:34 Makina , Fier

Dog Ram Viti 2008 Benzin 5.7 Hemi

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:33 Makina , Fier

Dog Ram 5.7 Hemi viti 2008 Benzin Automat

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:33 Makina , Fier

DOG RAM 5.7 HEMI VITI 2008 BENZIN AUTOMAT

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:33 Makina , Fier

Dog Ram Viti 2008 Benzin 5.7 Hemi

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Korçë

AUDI A6 2.4 V6 BENZIN + GAZ AUTOMAT ������

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Golf 6 2.5 Benzin +100 %GAZ Automaik

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

��OKAZION�� TOYOTA RAV4 2013 Limited

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

Benz Cls 500 Benzin gaz me letra per 1 vite

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

Bmw 528 Xi Benzin Gaz me letra Okazion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

Jeep Grand CHerokee Benzin Gaz Okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:11 Makina , Shkodër

Volvo XC90

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 FULL OPTONS

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

Touareg 3.6 benzin gaz

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:43 Makina , Tiranë

BMW 528I BENZIN����

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:33
Linku:
Dyqani Makina , Fier

TOYOTA FJ CRUISER VVTi 4X4 SUV 245 PS.

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe, Benzin&Gaz viti-2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:18 Makina , Fier

Audi A8 L 2012 (Full Options)

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 Makina , Tiranë

Bmw 530D Seria 5 3.0 Nafte Look M Power E60 -05

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Makina , Lezhë

Tiguan 2.0TSI

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ BKLAS AUTOMAT BENZIN GAS VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:52 Dyqani Makina , Durrës

Benzin gaz

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:25 Makina , Tiranë

BMW BENZIN GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:21 Dyqani Makina , Berat

fiat panda 4x4 benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:54 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C-200 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina , Tiranë

SHITET VOLKSWAGEN JETTA 2011 BENZINE GAZ

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:20 Makina , Tiranë

BMW 1.6 Benz gaz

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:20 Makina , Elbasan

Nissan Qashqai

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:23 Dyqani Makina , Durrës

GREAT WALL HOVER 2.4 BENZIN-GAZ.

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:29 Makina , Elbasan

Jeep Wrangler 5dyer 2009 3.8 Benzin Automat

16 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:29 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

8 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:28 Makina , Pogradec

WV Golf 6 Viti 2012 Manual 1.4 Benzin-Gaz

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:28 Makina , Durrës

Ml550 Benzin Gaz 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:24 Makina , Tiranë

Hyundai tucson2.0 benzin/gaz mundsi ndrrimi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:24 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!NISSAN X-TRAIL 2.5 BENZIN 4x4 “AUTOMAT

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:07 Makina , Fier

A 160 BENZIN AUTOMATIK 2002 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

1 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:29 Makina , Tiranë

japim makina me qera duke filluar nga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 10:51 Makina , Fier

C300 2012 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:51 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:51 Makina , Tiranë

Shitet golf 6 benzin gaz

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:38 Makina , Korçë

Volkswagen Tiguan automatic 2012 4x4

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:32 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E class EVO 2006 okazion

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 benzin gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione