Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | Accent

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hyundai Accent | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:56 ,

Shitet Hyundai Accent

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:57 ,

Hyndai accent okazion 1.5 gaz benzine viti 2002

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:44 ,

Full options !!!

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Maj 14:59 Dyqani ,

Hyunday Accent

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Maj 13:20 ,

Hyundai Accent 2014

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Maj 23:21 ,

Hyundai Accent 2014 automat

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Maj 21:40 ,

Hyndai shitet nderrohet viti 2002 manuale

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 10:54 ,

Hyundai Accent 2014

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Maj 18:07 ,

Autoveturë

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 00:56 ,

Hyundai Accent 2014 automat

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Pri 12:02 ,

Hyundai Accent 2014

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Pri 12:01 ,

Hyundai Accent 2014

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Pri 19:07 ,

Hyundai Accent 2014

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Pri 16:59 ,

Shitet Hyundai Accent 2002 1.5 nafte

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 20:02 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 08:44 ,

Hyundai

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:09 ,

Hyundai

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 20:34 ,

Shitet per arsye mos perdorimi autoveture Hyunday

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Mar 16:44 ,

Shitet Hyundai

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Shk 18:09 ,

Hyundai Accent

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 16:28 ,

hyundai

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 21:56 ,

Shitet makina

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Shk 15:31 ,

Shitet makina pa dogane per pjese

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Shk 01:25 ,

Hyundai Accent Automatik 1.6 nafte 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Jan 22:53 ,

“OKAZION”!!!! SHITET HYUNDAY ACCENT

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 19:09 ,

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 18:57 ,

Shitet urgjent

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 08:37 ,

Shitet Hyundai 1.3 Benzin Manual Viti 1998

1 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 11:25 ,

Shitet hyundai accent nafte

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Nën 18:35 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 21:26 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 22:39 ,

Hyundai accent 2011 1.6 nafte

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Nën 19:37 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 22:33 ,

Shitet Hyundai Accent 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Tet 07:53 ,

Hyundai Accent 2011 automat

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Tet 08:53 ,

Shitet Hyundai Accent 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Tet 14:54 ,

OKAZION!!!!!!

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 07:56 ,

Hyundai accent 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Tet 21:39 ,

Shitet hyundai 2011 1.6 nafte

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Tet 21:39 ,

Shitet hyundai accent 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Tet 10:22 ,

Hyundai accent

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 21:51 ,

HYUNDAI ACCENT

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 12:44 ,

Shitet! cmimi i diskutueshem.

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 22:00 ,

Hyundai Accent 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Tet 22:00 ,

Shitet Accent 2011 1.6 nafte

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Tet 15:12 ,

Hyundai accent 1.3 benzin,viti 2002

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 16:08 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 13:14 ,

Hyundai Accent 2011 automat

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hyundai Accent | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione