Motor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3095
VW Volkswagen , 2130
Ford , 1033
Audi , 972
BMW , 766
Opel , 741
Toyota , 448
Fiat , 423
Renault , 376
Peugeot , 326
Nissan , 228
Citroën , 213
Land Rover , 194
Seat , 161
Smart , 160
Mitsubishi , 138
Hyundai , 131
Alfa Romeo , 110
Volvo , 94
Škoda , 87
Jeep , 78
Chevrolet , 77
Lancia , 75
Mazda , 67
Suzuki , 54
Kia , 47
Chrysler , 45
Jaguar , 44
Ssangyong , 44
Daewoo , 34
Honda , 32
MINI , 31
Porsche , 31
Rover , 24
Dodge , 23
Saab , 23
Cadillac , 12
Daihatsu , 10
MG , 8
Dacia , 6
Acura , 6
Infiniti , 6
GMC , 6
Subaru , 5
Maserati , 4
Tata , 4
Lexus , 4
Isuzu , 3
Hummer , 3
Piaggio , 3
TVR , 2
Lincoln , 2
Bentley , 2
Lada , 1
Buick , 1
Talbot , 1
Ligier , 1
Alpina , 1
Morgan , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motor , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motor Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:22
Linku:
,

Mercedes Benz C200 CDI EVO

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:41
Linku:
,

SUPER OKAZION - FORD FIESTA AUTOMAT, 2014 - 0672550000

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:46
Linku:
,

AUDI Q7 S'LINE BENZINE 3.0 ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 21:56
Linku:
,

������VOLVO XC60 2015 ������

15 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 17:15
Linku:
,

SUPER AUDI A8 2011 OKAZION

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:40 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:37 ,

Mercedes Benz

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:37 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 01:35 ,

Mercedes Benz A Class

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:30 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 ,

Audi Q5 2.0 / Viti 2012 / Benzine+Gaz

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:02 ,

BMW Seria 1 120D 2005

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:30 ,

Mercedes c300

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:13 ,

VW Golf V Plus / 1.9 TDI DSG / 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 ,

AUDI A4 1.6 benzin-gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 ,

Volkswagen Golf V Plus / 1.9 TDI / 2006 ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 ,

Mini CooperD Clubman

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:01 ,

Okazion shitet ndrrohet si e re bmw 320d

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

Renault Megane 2012 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:35 ,

Mercedes Benz EWO 3.5 EVO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 ,

BMW E60 535D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:10 ,

Okazion Volkswagen Tuaran2.0 Nafte Automat Full

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 ,

BMW X5 3.0is benxin+gaz 100% full panoram luk2012ose ndrohet

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:04 ,

Toyota Yaris viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:02 ,

OKAZION VW POLO VITI 2018 MOTOR 1.0BENZIN KAMBIO AUTOMAT

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:42 ,

Fiesta 1.6 naft 2010 manual

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:42 ,

E class 220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:41 ,

Seat altea xl

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:30 ,

shes ndrroj c klas automat benzin+gaz 1700€

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:30 ,

OOOKAZIONNNN VW PASSAT 2007,AUTOMAT DSG F1

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:22
Linku:
,

Mercedes Benz C200 CDI EVO

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

Toyota corolla 1.4 Naft Super Ekonomike !!!

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

Passat 2.0 TDI Highline Sport

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:18 Dyqani ,

Skoda Nafte 1.4 me dogane ardhur nga Zvicra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 Dyqani ,

Dodge Caliber Automatike 2.0 Benzin Gaz 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:17 Dyqani ,

Honda FRV nafte 6 vende manuale 6 marshe 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:17 Dyqani ,

Rexton Nafte 2.9 me 7 vende 4x4 letra te paguara

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:14 Dyqani ,

Toyota Aygo 1.0 Benzine 2007 Swiss Auto U SHIT FLM

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 ,

shitet

43 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:07 ,

Okazion Volkswagen Golf 7 Automat 2016

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:07 ,

Okazion mercedes benz e class

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:06 ,

Okazion Volkswagen Jetta 2.0 Nafte Full 2012

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motor | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim