Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina elektrike | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 5777
VW Volkswagen , 1946
Audi , 1204
Ford , 948
BMW , 870
Toyota , 616
Opel , 399
Volvo , 316
Fiat , 256
Renault , 237
Peugeot , 221
Nissan , 216
Land Rover , 210
Citroën , 157
Smart , 127
Hyundai , 115
Porsche , 107
Jeep , 71
Seat , 70
Mitsubishi , 69
Škoda , 66
Alfa Romeo , 59
Jaguar , 53
Kia , 49
Lancia , 47
Mazda , 39
Chrysler , 37
Honda , 36
Chevrolet , 35
Dodge , 26
Suzuki , 23
Rover , 17
Ssangyong , 15
MINI , 14
Saab , 11
Subaru , 10
Cadillac , 8
Daihatsu , 6
Dacia , 5
Hummer , 5
Infiniti , 4
Tata , 3
Lexus , 3
Acura , 2
Daewoo , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Wartburg , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina elektrike,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina elektrike Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:24
Linku:
,

Mercedes Benz C300 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 08:28
Linku:
Dyqani ,

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:42
Linku:
,

Volvo XC90 2.9 benzin/gaz

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 15:12
Linku:
,

Bmw M335XI

26 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:42
Linku:
,

OKAZION!! MB E220 EVO

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 06:44 ,

Mercedes Benz 220 automat viti 2014

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:44 ,

Mercedes Benz 250-bluetec 4matic automat viti 2014

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:44 ,

Mercedes E klase 220 automat viti 2014

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:43 ,

Mercedes c klase 220 automat viti 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:27 ,

Toyota yaris 1.4nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:26 ,

Audi A4 automatike

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:03 ,

*** AUDI A6 DIESEL QUATTRO AUTOMAT SUPER FULL***

5 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24
Linku:
,

Mercedes Benz C300 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 05:22 ,

MERCEDES BENZ E 300 BENZIN/GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:22 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE NE GJENDJE PERFEKTE

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:45 ,

mercedes S320 mundesi ndrimi

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:28 ,

Suzuki swift Benzin + Gaz 1.3 morori me zinxhir

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:57 ,

Super Ml 350 Diesel SALLON WHITE BAXHA FULL

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:29 ,

OKAZION!!Opel Corsa 1.3 cdti 2009 super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:14
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-benz C300 2011 4matic

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:08 ,

Seat Altea XL Freetrack 4x4 AWD 4-motion

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:45 ,

Mercedes Benz E300 Evo 2008 ☎️0685182401☎️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 ,

��Audi A8 L 2015 Super full ☎️0696183380☎️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:42 ,

Mercedes Benz C class 220 Eleganc ☎️0695153917☎️

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:38 ,

C-220 Avantgarde Okazion

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:38 ,

Shitet/ndrrohet Mercedes GL320 CDI Full Opsion Extra

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:32 ,

Volvo Xc60 Viti 2013 Benzin 3.0 Automat

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:32 Dyqani ,

����Okazion Range rover sport 3.0td

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:23 ,

VW Passat 2.5 SEL

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 ,

VW Golf 2.5 benxine + Gaz Highline shum i bukur

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:10 ,

MERCEDES-BENZ S500-4MATIC BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 ,

Ford Kuga Titanium 2.0 TDCi, Automat- 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:59 ,

Hyundai Santa Fe, viti 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:53 ,

Mercedes E220 CDI Evo 2008-09 Avantgarde, Automat,

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:46 ,

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:46 ,

CADILLAC ESCALADE-13 BENZINE+HYBRID MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:43 ,

Shitet / Nderrohet ALFA ROMEO 159 1.9 JTS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

ML sport shitet ose nderrohet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

Land Rover Freelander 2 SD4 HSE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:32 ,

Toyota Rav 4 automaike 4x4

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Bmw x3 M 4x4 nafte

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Benc C 220 CDI

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:32 ,

Ford fokus 1.8 nafte

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:32 ,

Seat Leon automatik

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:29 ,

Toyota yaris

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:29 ,

Toyota Rav 4 4x4

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 ,

Nissan qashqai automatik

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 ,

Ford fokus 1.6 nafte berlina

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:29 ,

Ford focus 1.6 nafte

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 ,

Benc C 220 Cdi 220 nafte

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Toyota corolla verso nafte

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:01 ,

Okazion Cls 350 Full Option AMG LINE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina elektrike | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione