Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mini - Makina Të gjitha në Shqipëria

MINI , 1536
Audi , 160
BMW , 106
Ford , 47
Renault , 42
Fiat , 33
Land Rover , 32
Opel , 30
Toyota , 27
Nissan , 23
Peugeot , 20
Citroën , 18
Seat , 15
Smart , 13
Hyundai , 12
Volvo , 11
Porsche , 9
Kia , 5
Jeep , 5
Mazda , 4
Chrysler , 4
Honda , 4
Daewoo , 4
Chevrolet , 4
Hummer , 3
Škoda , 3
Jaguar , 3
Dodge , 3
Lancia , 3
Dacia , 2
Acura , 2
Rover , 2
Subaru , 2
Wartburg , 1
Zastava , 1
Talbot , 1
Cadillac , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mini,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mini Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:58
Linku:
Makina , Vlorë

shitet ose nderrohet volvo xc 60

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:00
Linku:
Makina , Vlorë

shitet ose nderrohet volvo xc 60

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:17 Makina , Tiranë

TUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:15 Makina , Tiranë

BMW 730 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

36 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:14 Makina , Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2013 AMG SUPER FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:14 Makina , Fier

PEOUGET 308 1.6 BENZIN/GAZ 2009 SUPER GJENDJE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:12 Makina , Tiranë

CLA 2.0 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:11 Makina , Tiranë

E CLASS 250 NAFT 2016 FULL OPSION

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:05 Makina , Tiranë

GOLF 7 1.4 BENZIN 2016 FULL OPSION

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:59 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2.0 NAFT 2016 FULL OPSION

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:56 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:06 Makina , Tiranë

BMW X5 Xdrive3.5d F15 M Package 109200Km 2014 Full option

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:36 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMAT 2006 (FR EDITION)

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Korçë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Tiranë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIK ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Fier

‼️OKAZION E550 FULL PANORAM ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Makina , Vlorë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Dyqani Makina , Durrës

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Durrës

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Fier

‼️ ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Fier

‼️ CITROEN C5 2010 FULL ‼️

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18 Makina , Tiranë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 Dyqani Makina , Durrës

Mini Cooper

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:51
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:10 Makina , Tiranë

Toyota Rav4 4x4 ❌Superrr ❌

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:03 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:58 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:37 Makina , Fier

AUDI A3 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0TDI 2016

19 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:41 Makina , Korçë

Caddy maxi 6+1 2009 1.9 (7.4€)

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:38 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel mundesi ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:38 Makina , Durrës

✅️Shitet Mini Cooper One 1.6 benzin Automatik

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:36 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:36 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:12 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes Benz C180 Kompressor 2005 ✅����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:05 Makina , Elbasan

Smart forfour

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:00 Makina , Tiranë

Bmw Seria 7 740ld Shitet

44 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:00 Makina , Vlorë

shitet ose nderrohet volvo xc 60

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Makina , Vlorë

shitet ose nderrohet volvo xc 60

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz super okazion

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina , Kurbin

BMW Benzin- GAZ NDRROHET plus minus

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:36 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A8 4.2 TDI 2014

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Makina , Elbasan

Citroen C4

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 Dyqani Makina , Elbasan

MB -GL 550///AMG

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:16 Dyqani Makina , Elbasan

MB GL 350///AMG 4matik

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:27 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN+GAZ

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:13 Makina , Korçë

Mini Cooper

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:46 Makina , Tiranë

X5 35d 2016 M paket 170.000km Full Full Full

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:43 Makina , Tiranë

Q8 2020 3.0 benzin S-line black optic

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:43 Makina , Tiranë

���� E220 2017 AMG pack, baxho xhami

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mini | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione