Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MINI ONE Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | MINI ONE | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:19 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Fier

Mini One 1.6 16v 90cv

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 14:45 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Lushnjë

Mini Cooper one

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 11:57 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet mini cooper

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 09:43 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

MINI ONE

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
22 Mar 13:12 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Durrës

Okazion Mini One

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 10:48 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

Mini one 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 12:33 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Mini coper one d super ekonomike 1.4 diesel

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
24 Shk 19:36 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Mini cooper one

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 22:15 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet Mini One

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 16:32 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Fier

Minikuper

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 01:49 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Fier

Okazion Mini copper 1.6/benzin/gaz

2 199 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 22:13 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 05:02 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 13:19 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Shkodër

Shitet Mini Cooper One 1.6 benzin ,viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 21:54 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 15:13 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 00:49 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

Mini cooper

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 02:56 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Fier

Mini Cooper one

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 20:06 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Fier

Mini cooper one

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 11:12 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Mini One 1.6 benzine

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 01:37 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

Shitet MINI

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 08:34 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 08:27 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 03:08 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 14:04 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Mini one

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Gush 17:58 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

SHITET Mini One 2003 1.6 benzine gaz

11 111 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 13:19 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

Mini coper 1.6 benzin gaz

1 800 EUR

03 Qer 22:15 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Gjirokastër

Mini per pjese

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 00:08 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Shkodër

Okazion Mini 2016 Automat

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Maj 11:43 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Krujë

Mini cooper 1.6 benzin gaz automat

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 23:06 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Pogradec

MINI ONE 1.6 benzine+gaz

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 11:27 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

shitet 1.6benzin gaz (stag)

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 12:25 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Has

Wolswagen

149 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 11:47 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me makin me te madhe sipas marrveshjes

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 10:24 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Mini Mino One e sapoardhur

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 09:06 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Mini Cooper

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 14:47 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Mini Cooper One

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 18:04 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 06:25 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Berat

Berat berat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 22:31 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Mini cooper one

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 21:04 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

Shitet Mini Cooper one 1.4 benzin/gaz ne gjendje shum te mir

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 21:28 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Korçë

Mini cooper one 1.4 Benzin/Gaz

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 15:00 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Durrës

Mini Couper

1 500 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 13:34 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Durrës

Okazzion

1 530 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 09:11 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Durrës

Mini couper okazionn vetem sot

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 08:53 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet Mini ONE

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 22:36 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

MINI ONE

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gush 23:01 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

MINI ONE

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Gush 19:06 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 12:39 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Krujë

MINI ONE

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | MINI ONE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione