Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

manual - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 6513
Mercedes-Benz , 6055
Ford , 2876
Audi , 1749
Opel , 1264
Toyota , 1252
Fiat , 985
BMW , 872
Renault , 605
Peugeot , 521
Nissan , 458
Citroën , 413
Seat , 372
Mitsubishi , 160
Hyundai , 153
Alfa Romeo , 152
Volvo , 146
MINI , 131
Škoda , 131
Land Rover , 125
Lancia , 102
Mazda , 96
Chevrolet , 82
Kia , 79
Smart , 75
Suzuki , 73
Jeep , 60
Jaguar , 52
Chrysler , 34
Honda , 30
Dacia , 24
Ssangyong , 22
Dodge , 16
Rover , 15
Daewoo , 13
Subaru , 10
Daihatsu , 9
Porsche , 8
Saab , 7
Acura , 6
Tata , 6
Isuzu , 3
Cadillac , 2
Tesla , 2
Grecav , 2
MG , 2
Ferrari , 2
BAIC , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
NSU , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Aixam , 1
Triumph , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe manual,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj manual Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 12:57
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet C MAX - Super gjendje me impiant fabrike

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 06:28
Linku:
Makina , Shkodër

Mercedes E Class E220 Cdi Manual

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:15
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Ford focus 1.6 nafte 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 18:45
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46
Linku:
Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.2 BENZIN-GAZ

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 12:17 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 ME 2 DHOMA

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT MANUAL 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:14 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2013 ME TVSH TE PAGUAR

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:13 Makina , Tiranë

FORD FOCUS CABRIO 2.0 NAFT 2007 ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:13 Makina , Vlorë

Bmw 2010 -160.000 km

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:08 Dyqani Makina , Tiranë

Skoda Rapid 1.6 naft 2014

7 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:08 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota land cruiser 3.0 naft tdi. D-DI

18 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 EVO CDI MANUAL 05 SAPO ARDHUR NGA GJERMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

BMW 120 NAFT VITI 2006 GJENDJE 10/10

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Makina , Shkodër

shitet

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:58 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 190 VITI 1989 okazionnnnnnn

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Makina , Kavajë

Opel astra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:54 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PEUGEOT 207 1.4 BENZIN+GAZ VITI DHJETOR 2009

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Okazion A class - w169 - 2011 - 160 benzin - manual -i disk.

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:48 Makina , Tiranë

Shitet Opel astra

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:48 Dyqani Makina , Tiranë

Bmw 118d ����

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 Makina , Durrës

Volvo V50 1.6 naft

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

Grande Punto 1.3 Naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Makina , Tiranë

����Tojota Auris����

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Makina , Tiranë

����A Class 170����

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

Honda CR-V 4x4 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Makina , Elbasan

Suzuki swift 1.2 B/G

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

BMW 320 - Shitet/Ndrrohet

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA SPORT

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Makina , Durrës

SHITET OPEL ASTRA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Makina , Fier

OKAZION OPEL ASTRA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

����Tojota Yaris����

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

����Tojota Yaris����

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Makina , Durrës

Toyota Aygo 1.0benzine 2011 manual 50kw shofere te rinj

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:34 Makina , Tiranë

caddy life motorr 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:30 Makina , Vlorë

Opel insignia

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:30 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 3C 1.9 TDI MANUAL

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:27 Makina , Fier

Mercedes Benz E250 Viti 2014

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 Makina , Durrës

E Class 220 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 Makina , Durrës

Mercedes C220 cdi 02 manual

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:27 Dyqani Makina , Kukës

VW CADDY 1.9TDI MANUAL SAPO ARDHUR

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 Dyqani Makina , Kukës

VW CADDY MAXI 1.9TDI MANUAL SAPO ARDHUR

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Durrës

❌ OKAZION ❌Ford Fiesta TITANIUM 1.4 Benzin/Gaz 2010 Manual

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Makina , Durrës

golf 5 plus 1.9 naft viti 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 Makina , Durrës

opel 1.7 naft viti 2006 manual

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 NAFT SUPER

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Makina , Tiranë

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:16 Makina , Durrës

OKAZION BMW X3 VITI 2008 2.0 NAFTE MANUAL DOGANA PAGUAR

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

GOLF 5 TDI 1.9-VITI 2007-MANUAL 195 MI KM.OPSIONE KLIMA.SENS

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:15
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Ford focus 1.6 nafte 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI i20 1.4 CRDI 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj manual | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione