Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Focus ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford Focus në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Sot 12:33
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!FORD FOUCUS 1.6 TDCI 6+1 MARSHE

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2013 - FORD FOCUS 2.0 TDCI - AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:21 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6d 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:21 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 tdci

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet ford fokus 1.8 TDCI

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 Makina , Elbasan

ford

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

OKAZION ford focus naft 1.8 2007 manual me dogan 0693585393

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Makina , Durrës

Ford focus 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 TDCI

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Durrës

Ford focus benzin gaz 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 naft viti 2010 gjendje perfekte

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Ford focus titanium 1.6 naft viti fundi 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Vlorë

Ford Focus GHIA 1,8 Disel VP 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Durrës

�� OKAZION �� Ford Focus 1.6 Nafte TDCI Manual 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

Focus 1.6TDci 2010

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:16 Makina , Berat

Ford Focus 1.6 Nafte viti 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:16 Makina , Elbasan

ford

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Ford kuga okazion

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

OKAZION ford focus naft 1.8 2007 manual me dogan 0693585393

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

OKAZION Ford Focus

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:12 Dyqani Makina , Fier

FORD FOCUS

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:12 Makina , Lushnjë

Ford Focus 1.6 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 Makina , Durrës

Ford focus 1.6 naft 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:02 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus sw

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:00 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 2009 ST/LINE 1.6 ECONETIC☘✅SPORTPACKET ✅PERFEKTE!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus sw viti 2010 1.6 tdci 95cv Titanium

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1.6 benzine/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Makina , Fier

Ford focus

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:56 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 5p viti 2009 1.6 tdci 95cv Titanium

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 TDCI, navi, 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:53 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOKUS 1.8 NAFTE EKONOMIKE FULL OPSIONE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 Makina , Fier

FORD FOCUS VOTI 2010. 1.6 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!FORD FOUCUS 1.6 TDCI 6+1 MARSHE

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:43 Makina , Fier

Ford 2010 Sapo Targuar

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD FOCUS 1.6 DIESEL SAPOARDHUR!09

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 Makina , Durrës

Ford focus

4 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 5p viti 2007 1.6 tdci Titanium

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Focus 1.8 Tdci Diesel / Manuale

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 2007 ����

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:37 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus viti 2012 1.6 tdci 95cv

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:33
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

Ford Focus 2007

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

shitet ford fokus 76000 mij km ndrrohet +/-

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Ford Focus 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Focus SW 1.5 nafte

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 naftë manual viti 2011

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:21 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 TDCI 2013,

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Focus

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Ford Focus ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford Focus ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Focus ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Focus


Keni Ford Focus që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione