Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c class - Makina Të gjitha në Elbasan

Audi , 11
BMW , 7
Ford , 4
Toyota , 2
Opel , 2
Fiat , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Saab , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c class,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj c class Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Qer 14:40
Linku:
Makina , Elbasan

Okazion C-Class 2008 6000 Euro

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Full Options

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28
Linku:
Makina , Elbasan

Mercedes Benz C-220 Blutec

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:41 Makina , Elbasan

C2.2Automat Naft Viti 11.06.2007

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28
Linku:
Makina , Elbasan

Mercedes Benz C-220 Blutec

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:02 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 Makina , Elbasan

"Zgjidh makinen tende" Audi Q5.. C class..Passat.. Santa Fe"

12 345 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:43 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:43 Makina , Elbasan

Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:34 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:42 Makina , Elbasan

Toyota auris 2.0 nafte

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:47 Makina , Elbasan

Okazion C class automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Elbasan

C class 220 cdi avangard

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:28 Makina , Elbasan

Benz C Class 220

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:25 Makina , Elbasan

Golf 6 GTD 235HP

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 Makina , Elbasan

C class 220 cdi avangard

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:23 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:37 Makina , Elbasan

C class 220 cdi

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:16 Dyqani Makina , Elbasan

MB c classe 200 cc manual

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:40 Makina , Elbasan

Okazion C-Class 2008 6000 Euro

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Full Options

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:07 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes Benz Benzine/Gaz

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 01:01 Makina , Elbasan

SHITET BENZ C-CLASS

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 00:00 Makina , Elbasan

SHITET BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 20:03 Makina , Elbasan

SHITET BENZ C-CLASS

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 00:07 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C Class 350 CDI 4 Matic Automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 20:21 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E250

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 14:48 Makina , Elbasan

SHITET C CLASS 220 CDI AUTOMAT LOOK 2005

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:54 Makina , Elbasan

Shitet mecedes benz C 200 CDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 19:02 Makina , Elbasan

Shitet C300 4 matic 2012 Benzin /Gaz

12 000 EUR

16 Maj 15:38 Makina , Elbasan

shitet c class 2010

6 800 EUR

14 Maj 12:15 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet mercedez benz i sapo ardhur nga Franca automatik

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:01 Makina , Elbasan

!!!OKAZION!!! C220

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 10:43 Makina , Elbasan

Okzaion !!!

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 08:14 Makina , Elbasan

Shitet C class 220 Nafte

8 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:55 Makina , Elbasan

C class 200

2 430 EUR

08 Maj 18:32 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C Class 220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:21 Makina , Elbasan

shitet c class

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 17:39 Makina , Elbasan

Shitet C Clas ///Amg Look

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:39 Makina , Elbasan

BENZ C CLASS 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 19:23 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet c class 220 motorr evo viti 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:35 Makina , Elbasan

Makina Me Qera Dergesa Ne Aeroport Cel 0686666681 / 06857487

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:51 Makina , Elbasan

Golf 4 shitet ose ndërohet

200 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 17:38 Makina , Elbasan

Shitet ose nderohet

200 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 08:35 Makina , Elbasan

Ford

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:29 Makina , Elbasan

Shitet C Class okazion ✅

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 12:05 Makina , Elbasan

BMW X1 Look M-Power

23 000 EUR

05 Pri 18:01 Makina , Elbasan

SHITET C CLASS

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 17:47 Makina , Elbasan

SHITET C CLASS AVANGARD

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 10:57 Makina , Elbasan

SHITET C CLASS !!!

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 11:24 Makina , Elbasan

Shitet C-class Mercedes Benz w204

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c class | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione