C class | Elbasan | Automjete | Makina

Audi , 9
BMW , 6
Ford , 6
Fiat , 2
Opel , 2
Seat , 2
Jaguar , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Saab , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:06
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:11
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 16:06 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:06 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:06 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:05 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:53 ,

❌❌Okazion C-Class❌❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:40 ,

Mercedes Benz C 180 Benzine/Gaz 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

shes C class w203 nafte automatic

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:44 ,

Okazion c class 203

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 ,

C class

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 ,

C class 200

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:11 ,

C class 2005 ���� FULL 200 kompressor benzin gaz automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Shitet Mercedes A Class A 160 Nafte Automat

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:13 Dyqani ,

MERCEDES C180 BENZIN AUTOMAT NDERROHET!!!

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:19 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:25 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:06
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:11
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:03 ,

❗️❗️OKAZION C-CLASS❗️❗️

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 00:01 ,

Porsche Cayenne S

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 20:02 ,

C class 220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:29 ,

Seat Altea 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 21:46 ,

C class 300 OKAZION .

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 19:19 ,

benz c class 180

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:37 ,

C300 4 Matic Look 6.3 AMG

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 11:35 ,

Mercedes C 220 nafte Automat 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:17 ,

❌Shitet Benz C Class C220 CDI❌

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 11:44 ,

Mercedes Benz C Class C200K Motorr 1.8 Benzine+Gaz 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 11:44 ,

Mercedes Benz C Class C200K Motorr 1.8 Benzine+Gaz 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 15:24 ,

Ford mavrik 4X4

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 16:54 ,

C180 gaz/benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:12 ,

C Class Avangard Motorr 1.8 Benzin Gas Automat 2005

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 22:34 ,

Shitet

2 590 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 13:04 ,

SHITET Mercedez-Benz C 200 Nafte Evo

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:20 ,

C class 220 diesel

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:20 ,

C clas 220 2007

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 21:16 ,

C class 220 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 12:31 ,

Shitet c-class 220

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 17:14 ,

Mercedes benz c class 230 benzin

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 13:34 ,

Mercedes-Benz c class 230 benzin

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 07:16 ,

C class 200

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 05:51 ,

mercedez benz c 220 naft 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 21:12 ,

Shitet nderrohet ssangyong 2.0 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione