Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 320

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | BMW 320 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 20:16 ,

SHITET / NDERROHET

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 Dyqani ,

BMW 320d

Historiku i makinës

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 ,

BMW 320 2009

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 ,

Bmw 320d

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:58 ,

Bmw 320 d 2006 full opsion

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

BMW 2.0 NAFTE M SAPO TARGUAR 2009

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

BMW 320 d. 2004 ✅✅✅OKAZION ✅✅✅

Historiku i makinës

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:04 ,

Shes BMW 320

Historiku i makinës

230 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:48 ,

Bmw

Historiku i makinës

2 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:15 ,

BMW 320 2.0 dizel MANUAL MUNDESI NDERRIMI

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:14 ,

Pjese BMW Seria 3

Historiku i makinës

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:10 ,

Bmw seria 3

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:41 ,

Bmw 320 .. 2.0 Naft viti 2008...kamio Automatike

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 Dyqani ,

BMW 320 dizel 2001

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:21 ,

BMW 320 VITI 2005 NAFT 2.0

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:19 Dyqani ,

BMV 320

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:51 Dyqani ,

Bmw 320 d Sport °177HP°

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

bmw ndrohet

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:47 ,

SHITET BMW 320X-DRIVE CUOPE FUND 2009

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:15 ,

BMW SERIA 3 2005

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:59 ,

OKAZION ���� BMW 320D ����

Historiku i makinës

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:20 ,

BMW 320D AUTOMATIKE

Historiku i makinës

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:27 ,

Bmw 320d Automatike 2.0 Nafte 2008

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:26 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

Historiku i makinës

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:31 ,

bmw seria 3..TOURING 2008

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:38 ,

BMW 320d U Shitt!!!

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:17 ,

��SHITET/NDERROHET��

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:35 ,

BMW 320d motor 2 nafte automat shum ekonom

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:15 ,

Bmw 320 kupe

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:07 ,

Bmw 320

Historiku i makinës

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:03 ,

BMW SERI 3

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:27 ,

Bmw shitwt

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:49 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

Historiku i makinës

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:35 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD Dhuratë 32GB SD Card

Historiku i makinës

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 16:26 Dyqani ,

Bmw 320 ndrrohet

Historiku i makinës

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:55 ,

BMW 320 dizel 1998

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:36 ,

Bmw seria 3 2.0 naft

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:07 ,

Shitet bmw 320

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:44 ,

Okazion BMW 320d nafte 2001

Historiku i makinës

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:08 ,

Bmw 320-E90

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | BMW 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione