Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Q5 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi Q5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:01
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
27 Maj 10:02
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5 3.5 Quattro, viti 2015, 159.000 km

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:49
Linku:
Dyqani Makina , Fier

AUDI Q 5. 3.0 NAFTE. AUTOMATIK SUPER SUPER

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
23 Maj 09:27
Linku:
Makina , Shkodër

AUDI Q5 2.0 TDi 2010 Full Premium

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q5 (PREMIUM PLUS), S-LINE, 3.2L BENZINE ,2011

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online

Sot 17:31 Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 BENZIN S-LINE FULL OPTION

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:18 Makina , Durrës

Audi Q5 Quattro 3.0 TDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 16:49 Dyqani Makina , Fier

AUDI Q 5. 3.0 NAFTE. AUTOMATIK SUPER SUPER

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 16:21 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TDI 2012 Full Options Quattro!

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:18 Dyqani Makina , Lushnjë

Audi Q5 2.0 TFSI QUATTRO Panoramik

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0Tdi 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Audi Q5 2015 8G PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:23 Makina , Fier

Audi Q5 Full 2014

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:09 Makina , Fier

Audi Q5 3.0Tdi Full

17 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:28 Makina , Vlorë

AUDI S-SLINE 2.0 TFSI

16 600 EUR

Sot 14:24 Makina , Elbasan

"Zgjidh makinen tende" Audi Q5.. C class..Passat.. Santa Fe"

12 345 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:17 Makina , Kavajë

AUDI Q5 3.0 NAFT AUTOMAT 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:13 Dyqani Makina , Vlorë

AUDI Q5 2014 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:06 Dyqani Makina , Vlorë

AUDI Q5 2018 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:57 Makina , Tiranë

Audi Q5 - viti 2014

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:48 Makina , Tiranë

Okazion Audi Q5 S-Line Quatrro

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:41 Makina , Durrës

Shitet Audi Q5 Quattro

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:21 Dyqani Makina , Tiranë

Audì Q5 50TDI Quattro super full ����

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:15 Makina , Tiranë

Audi Q5 2012 OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:00 Makina , Fier

Audi Q5 3.0 tdi!! 3x Sline

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:01
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:27 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 Makina , Fier

Audi Q5 2.0 benzin S Line origjinal panoram full -13

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q5 - S LINE - 3.0 TDI - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:57 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q5 - 2.0 TSI - PANORAMA - 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:39 Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI Quattro

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:27 Dyqani Makina , Elbasan

Audi Q5 3.0 TDI AUTOMATIC

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

17 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 Makina , Lushnjë

����AUDI Q5 S-LINE ZVICRA��

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet q5

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:45 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:33 Dyqani Makina , Fier

Audi Q5 2.0 tfsi 140 km certified super gjendje full 2018

34 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 09:16 Makina , Durrës

����OKAZION AUDI Q5 2021 HYBRID 52.000€!!!����

52 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 09:12 Makina , Durrës

Okazion❗️❗️

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:09 Makina , Lushnjë

Audi Q5 Automat Panoram

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMAT 7G SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI PANORAMA SUPER GJENDJE

14 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q5 (PREMIUM PLUS), S-LINE, 3.2L BENZINE ,2011

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:00 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q 5 2.0 NAFTE AUTOMAT

12 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 08:53 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q5 (PREMIUM PLUS) , 3.0 L NAFTE , 2015,SHUME PASTER!!

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:53 Dyqani Makina , Durrës

Audi Q5-diesel 3.0 Tdi

12 500 EUR

Online
Dje 21:36 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q5 ��������

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:33 Makina , Durrës

AUDI Q5 S-LINE

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:11
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TFSI 2018

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:20 Makina , Fier

Audi Q5

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:05 Makina , Fier

Audi Q5

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:29 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

25 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:44 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q5 3.0 Ne super gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi Q5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione