Mercedes-Benz C 220 | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë

Njoftimet per Mercedes-Benz C 220 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira. Shiko Mercedes-Benz C 220 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz C 220 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.

24 Nën 23:01
Linku:
,

OKAZION MERCEDES BENZ C220 CDI AUTOMAT

123 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 23:01
Linku:
,

OKAZION MERCEDES BENZ C220 CDI AUTOMAT

123 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:45
Linku:
,

Shitet Mercedes C220 Nafte Automatik Viti 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:00
Linku:
,

Shitet Benz C220 Avantgarde Look C63 AMG

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55
Linku:
,

���� C-Klass 220 2004 evo navi AUTOMAT (LETRA SAPO PRERE)

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:56 ,

Mercedes Benz C220 CDI

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 ,

C 220 BlueEfficiency

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:48 ,

Mercedes-Benz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 ,

Mercedes-Benz

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31 ,

C220 Nafte 2005 Sport//Edition Automatike

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:30 ,

C220 Nafte 2005 Automatike

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:19 ,

Shitet C Class C220 Viti 2006 Automat SUPER GJENDJE

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI SPORT

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:11 ,

��MERCEDES BENZ C 220 CDI AVANGARD AUTOMAT��

3 398 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

c class

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:55
Linku:
,

���� C-Klass 220 2004 evo navi AUTOMAT (LETRA SAPO PRERE)

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

Mercedes benz C220

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:50 ,

Mercedes benz C220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:49 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:45 ,

okazion

69 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 ,

Mercedes Benz C220 CDI 2006 OKAZION

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:29 ,

C CLASS 220 CDI AUTOMAT Avantgarde

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Mercedez benz c klas nafte

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 ,

MB C 220SUPER

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 ,

MERCEDES BENC C 220 gjermania avangarde

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 ,

Mercedes c 220 cdi Automat

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:59 ,

C Clas 220 Automat 2005 3590€ i diskutueshem

3 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Dyqani ,

C-class Evo 2006+garanci

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 ,

Shitet Mercedes C 220 evo, nafte,automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:43 ,

Okazion

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:41 ,

C220 cdi automat 3400€ super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:40 ,

Shitet c class automat ne gjendje te mire

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:36 ,

Okazion

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

Mercedes Benz C 220 CDI ///AMG AVANTGARD FULL-09

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:35 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:34 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:34 ,

Mercedes C Clas 220 Blue Efficyenci Avangard 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:27 ,

C KLAS 220 CDI //EVO 2006 AVANGARD AUTOMAT FULL

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

C-class 220cdi automatike, letra 1-vit

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 ,

C Klass-220 CDI-Baxha—AVANGARDE—Ardhur DE����

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

����Mercedes Benz C220 SPORT EDITION ����

5 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

C class 220 AVANTGARDE AUTOMAT sapo ardhur����

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:18 ,

C220 AMG PAKET sapo ardhur nga Gjermania 2008

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:17 ,

C220 W204 Automat Avantgarde Viti 2008 (ndrrohet)

6 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:17 ,

����Benz 220 Bluetec Avantgard 7G Tronic����2015

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:14 ,

⚠️OKAZION c220 ⚠️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 ,

SHITET C CLAS 220 CDI AUTOMAT VITI 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI AVANTGARDE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 ,

Mercedes Benz C220 CDI I sapoardhur me dogan,2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:10 ,

Mercedes- Benz C 250 CDI ///AMG Sport Packet *2012

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

Shitet Benz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Kerkoni për Mercedes-Benz C 220 ne shitje? Shiko njoftimet për C 220 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Gjej Mercedes-Benz C 220 ne Shitje

Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz C 220 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz C 220, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class,  dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz C 220 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.

Krijo Njoftime për Mercedes-Benz C 220 

Keni Mercedes-Benz C 220 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim