Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lexus | Model tjetër

29 Jan 22:10 ,

Shitet autobuzi

24 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Nën 11:36 ,

Lexus UX250H F sport 2019 10 mij km

45 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 18:04 ,

Lexus benzin

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim