Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | Explorer

Sot 16:09 ,

Ford Explorer sport trac

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:08 Dyqani ,

Ford Explorer Sport 3.5 Benzine -13 Full Full

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:18 Dyqani ,

Ford Explorer xlt. 4wd. Viti 2011. Motor 3.5 benzi

18 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:53 ,

Ford explorer 3.5 gaz-benzine

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 14:13 Dyqani ,

Ford Explorer 4.0 Benzin + Gaz-XHAMA TE ZINJ ORIGJ

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 08:48 ,

Shitet ford explorer 2004 xlt

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 18:38 ,

OKAZION FORD EXPLORER 3.5 BENZINE GAZ FULL OPTIONS

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 12:27 ,

Ford Explorer sport trac

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 20:19 ,

Shitet ford explorer xlt

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 12:20 ,

Ford Explorer sport trac

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 00:25 ,

Ford Explorer

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 08:08 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 19:49 ,

Ford explorer

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 09:00 ,

Ford

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 16:54 ,

Ford Explorer Limited Edition

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 00:06 ,

Ford prodhim amerikan 4.0 benzin gaz

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 15:25 ,

FORD EXPLORER 4000 BENZIN SHITE PER PJESE KEMBIMI

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 11:57 ,

Ford Explorer 4.0 v8 4x4

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 18:45 ,

FORD EXPLORER VITI 2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Jan 19:04 ,

Ford Exploren

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 17:06 ,

SHITET FORD EXPLORER VITI 2013 98 MIJE KM

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Tet 15:55 ,

Ford Explorer Limited Edition

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 19:25 ,

SHITET FORD EXPLORER VITI 2013 98MIJ KM

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Jan 12:54 ,

Ford Everst 4x4

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 15:19 ,

Foristrada Ford 4.0

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 13:15 ,

makina shitet dhe nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 17:33 ,

Ford explorer benzin gaz Ndrrime

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 16:10 ,

Ford Explorer benzin+gaz

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Tet 10:30 ,

Ford Explorer

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Tet 15:13 ,

Rulot ford olzion 50 mi km

8 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Sht 13:50 ,

2017 FORD Explorer Limited

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Gush 10:19 ,

Ford Explorer 400

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Korr 14:09 ,

FORD EVEREST

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 21:16 ,

Shitet ose Nderrohet Ford Explorer viti 2006.

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 18:51 ,

Ford explorer

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 19:46 ,

Ford explorer 4.0 benzin - gaz

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim