Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Skrapar

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skrapar ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Skrapar

Shitet Hyundai terracan per arsye emigrimi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 20:34 Të tjera  ·  Skrapar

KUBOTA5000

14 LEK

17 Korr 03:26 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Skrapar

Parrot Macaw për Shitje

14 Korr 20:04 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Skrapar

Kredi dhe financa

13 Korr 14:26 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Skrapar

Kredi bujqësore

12 Korr 21:58 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Skrapar

Fiat agri

15 000 LEK

12 Korr 21:52 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Skrapar

Pavarësia financiare

10 Korr 19:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Skrapar

Mercedes Benz Furgon

4 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 14:18 Kafshë në fermë  ·  Skrapar

Shitet kali

04 Korr 12:47 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Skrapar

Kotele të lezetshme

250 EUR

03 Korr 02:54 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Mitsubishi  ·  Model Tjeter  ·  Skrapar

Shitet zetori

15 000 LEK

02 Korr 21:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Skrapar

Okazion shittet 360000

360 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 12:33 Shtëpi  ·  Skrapar

Shitet

17 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Qer 08:03 Elektroshtepiake dhe Teknikë e bardh  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Skrapar

Kondicioner A+++ R32 wi-fi 2024

45 000 LEK

26 Qer 14:45 Të tjera  ·  Skrapar

Raki manaferre, kumbulle dhe rrushi

2 000 LEK

23 Qer 11:39 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Skrapar

Toyota Hilux 2.4 naft

14 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 11:29 Të tjera  ·  Skrapar

cnc

5 900 EUR

23 Qer 11:20 Të tjera  ·  Skrapar

cnc

6 900 EUR

10 Qer 07:46 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Skrapar

����Shitet Audi A7 50 Tdi Quattro ����

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 19:47 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Skrapar

Hjshshshsh hdjdh

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 18:55 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Skrapar

Shitet magazine per biznes

15 000 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 19:16 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Skrapar

Suzuki vitara benzin gaz

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 12:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Skrapar

Shitet Mercedes Benc C203 viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 22:51 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Skrapar

Mushke 2 vjece

1 200 EUR

25 Pri 21:19 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Skrapar

Nissan Navara

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 00:33 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Skrapar

Kamjo toyota

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 12:40 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Skrapar

Shitet zetor fendt

8 000 LEK

07 Pri 08:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Skrapar

Shes kombi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 15:18 Apartamente  ·  Skrapar

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME SIP. 47 M2

Numri i dhomave: 1,5
06 Pri 15:15 Apartamente  ·  Skrapar

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME SIP. 52 M2

Numri i dhomave: 1,5
04 Pri 20:48 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Skrapar

Toyota Land Cruiser 2.4 Turbo

10 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 01:22 Të tjera  ·  Skrapar

Shiten Blet ne Skrapar

03 Pri 00:56 Të tjera  ·  Skrapar

Shiten Blet

30 Mar 09:59 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Skrapar

Qen volpino (minispitz) 100% rrace e paster

150 EUR

23 Mar 17:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Skrapar

Benz w124 ne shitje

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione