Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pun ndertim - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pun ndertim,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pun ndertim Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Shk 11:49 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

pun ne mal te zi

10 Jan 06:47 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Kerkojm pun

09 Dhj 01:52 Makina  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Fugon Renault Me Vinç

30 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Dhj 22:28 Makina  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Fugon Renault Me Vinç

30 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Gush 20:45 Materiale për ndërtim  ·  Pogradec

Thase per ndertim

500 LEK

13 Shk 20:32 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

kerkoj pun shtun te diel

28 Korr 15:19 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kukës

Klysh Malinois Belg Origjinale

10 Dhj 14:16 Të tjera  ·  Tiranë

lazer dewalt

1 000 LEK

16 Tet 09:05 Punë  ·  Të tjera  ·  Kurbin

Jam intresuar per pun puntor i thjet

01 Maj 07:34 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

pun ndertim

15 Sht 22:59 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Durrës

Kerkoj viz pune

27 Maj 21:11 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Krujë

Okazion Tok 800m2+Ndertim 200m2

130 000 EUR

29 Sht 19:27 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Punsimi

13 Sht 19:56 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2013, S-line

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 13:19 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Krujë

Kapanon me qera industrial per fasone

4 009 EUR / muaj

08 Sht 08:46 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 2.0 TDI quattro

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 10:10 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Kelysh haski

220 EUR

29 Nën 22:35 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Shitet per arsye largimi nga shqiperia

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 21:30 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Tiran

16 Mar 06:57 Apartamente  ·  Kavajë

Shitet objekti komplet

300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
12 Sht 17:05 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Shkodër

Pune ne ndertim

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pun ndertim | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione