Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw Passat lungo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw Passat lungo,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vw Passat lungo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:17 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

Seat ALTEA XL MODEL (LUNGO)

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:19 Apartamente  ·  Vlorë

REZIDENCE LUNGO MARE

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

S CLASS W222 550 V8 BITURBO 75.000 KM!!!

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 16:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Kukës

S350Cdi Presidencial ZVICRA 2011

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
19 Qer 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S 350 NAFT 2011 LUNGO FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 12:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN LUNGO 2.0 BENZIN 2020 GJENDJE PERFEKTE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Qer 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Passat 2.5 SEL benxin - Gaz 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Qer 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW Passat 2.5 benxine

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 10:59 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz w222 paneli deres komplet L

250 EUR

13 Qer 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Durrës

M-Benz S500L 4Matic Presidenciale Me Dogane Swiss Edition

14 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:02 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Rimeso druri mercedes S Class w221

110 EUR

12 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW PASSAT LUNGO 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 00:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Tiranë

Mercedes-Benz S500 Presidential

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS W222 550 BITURBO LOOK 63 2020 (77.000) KM

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Shk 18:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Pogradec

✅✅BMW 730LI BENZIN GAZ 100% ✅✅

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 18:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 14:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT LUNGO - 2.5 BENZINE/GAZ BRC 2013

8 200 EUR

05 Tet 00:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT LUNGO - 2.5 BENZINE/GAZ BRC 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 01:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Volkswagen Passat Lungo

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

S class 350 Full Okazion Look 63 Amg

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 23:07 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

Bmw seria 7 750li

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 600  ·  Durrës

❌Mercedes Benz S 580 Hybrid(Look Maybach)❌

190 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 15:21 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

OKAZIONN SHITET/NDERROHET

19 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 20:02 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW seria 7

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 07:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Tiranë

OKAZZZION S LUNGO

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Korçë

❌Mercedes Benz S350 Lungo Benzin gaz stag❌

13 500 EUR

02 Gush 20:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2012 2.0 TDI

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 16:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Okazion S550

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Volkswagen Passat 2.5

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 21:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

OKAZION Passat Full Option Nafte

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 23:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASSAT LUNGO FULL OPT 2.0 NAFTE��

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 19:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Elbasan

Mercedes S350 CDI LUNGO

16 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

U shit flm merrjep

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes benz E Class

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 20:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2013 2.5 BENZINE

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 09:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Passat

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 15:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

S 350 Look Amg 2012 Lungo Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 18:21 Të tjera  ·  Fier

Shtepi Ne Patos Okazion

16 000 EUR Çmimi me zbritje

02 Jan 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

OKAZION S320 CDI SUPER CMIM 068 84 41 284 ��������������

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 00:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Fier

OKAZION ! Mercedes Benz S350 Bluetec 4MATIC ! OAZION !

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 15:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet VW Passat Sel Lungo 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 14:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lushnjë

Vw pasat se Lungo 2.5 benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 18:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Sarandë

VW PASSAT LUNGO 2.5 GAZ 176KM 2013 FULL EKSTRA

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Elbasan

Mercedes S350L Bluetec AMG Line Okazion!!!

17 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Shitet Mercedes benz s550 lungo

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 13:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Shitet. Mercedes-benz s class 550 lungo

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 12:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

passat 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw Passat lungo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione