Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kurbin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 22:35 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Kurbin

Arsye mos perdorim

500 EUR

Dje 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kurbin

Benz 212 220 automatic

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kurbin

Benz E klas 220 bluefficent automatic

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kurbin

Polo 2012 manual

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kurbin

Benz c220 automatic

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:09 Garazhe, Kioska dhe Baraka  ·  Kurbin

Shitet kapanon metalik

Dje 21:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2009

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2008 me 207 mij km

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kurbin

SHITET w211

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 21:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kurbin

SHITET

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Kurbin

Shitet Nderrohet ML 2008 okazion

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 19:08 Servis për makina  ·  Kurbin

Furre per lyerje makinash

5 000 EUR

17 Korr 07:04 Pjesë këmbimi  ·  Rimorkio  ·  Kurbin

Rimorkio

700 EUR

17 Korr 06:58 Makina dhe Vegla  ·  Kurbin

Rripa dhe kriketa per kamiona

17 Korr 03:26 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Kurbin

Shitet

5 500 LEK

17 Korr 03:21 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kurbin

Këlyshë maltipoo në dispozicion

17 Korr 03:19 Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi  ·  Makina ngarkuese dhe tërheqëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet

2 500 LEK

17 Korr 02:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 02:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione