Blej Vila në shitje apo me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1461
Durrës , 521
Elbasan , 135
Vlorë , 117
Fier , 109
Korçë , 97
Kavajë , 66
Sarandë , 58
Shkodër , 49
Shfaqni të gjitha

Vila, shtëpi në shitje apo me qera në destinacionet turistike dhe vende të tjera në Shqipëri. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo karakteristikave të vilës si numri dhomave, sipërfaqja lokacioni ose kërkoni në kutinë e kërkimit për vila apo shtëpin përkatëse. Shikoni njoftimet dhe gjeni vilën që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.

28 Tet 18:34
Linku:
,

vile 2 kateshe

20 000 000 LEK


Sot 16:50 ,

Vile ne shitje, 21 Dhjetori

600 000 EUR

Sot 16:47 ,

VILE NE SHITJE, TEG

2 100 000 EUR

Sot 16:46 ,

Duplex me qera, 21 Dhjetori

1 000 EUR / muaj

Sot 16:38 ,

Vile me qera, Farke, Tirane

2 000 EUR / muaj

Sot 16:38 ,

Vile ne shitje, Zogu i Zi

680 000 EUR

Sot 16:38 ,

Vile ne shitje, Akacia Hills

1 000 000 EUR

Sot 16:38 ,

VILE ME QERA, TEG

5 000 EUR / muaj

Sot 16:37 ,

Vile me qera, Komuna e Parisit

1 500 EUR / muaj

Sot 16:35 ,

Vile me qera, 21 Dhjetori

2 200 EUR / muaj

Sot 16:06 ,

Shitet Vile private

90 000 EUR

MerrJep.al ju ndihmon që ta gjeni akomodimin e duhur për të kaluar pushimet tuaja. Gjeni vilën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për vila dhe shtëpi druri në shitje apo me qera në MerrJep.al.

 

Mijëra Vila në shitje dhe me qera

Gjetja e vilës me qera tani është më e lehtë se kurrë. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për vila me qera, vila në shitje, vilamoderne, vila gjermane, vila goldi, vila luksoze, vile panoramike, vile ne bregdet, Vile 2 katëshe, 3 katëshe, 4 katëshe, dhe më shumë, vile private, Vila 24, Vila amerikane, ne Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet në bazë të karakteristikave të vilës si numri i dhomave, sipërfaqja , lokacioni e tjerë dhe gjeni vilën idele për ju.

 

Shit vila në MerrJep.al

Nëse posedoni vila të ndryshme dhe dëshironi ti lëshoni me qera apo ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e vilës dhe gjeni blerësit e interesuar.

 
Në fillim